Bank Yahav spolupracuje a je kreatívna

Publikované 30. 5. 2019

Zhrnutie

Izraelská popredné spoločnosť v oblasti finančných produktov a služieb, Bank Yahav, hľadala kreatívny team-buildingové aktivitu pre ich výročnej konferencii v Royal Beach Eilat, Izrael.

Kľúčové ciele

  • Zábavné a pútavé
  • Veľký dopad
  • Kolaboratívne kreatívne a inovatívne myslenie
  • Vylepšuje schopnosti efektívnej komunikácie
  • Tímová dynamika

Bola vybraná skúsenostná tímová aktivita Blockbusters, v ktorej tímy premieňajú odkaz spoločnosti alebo tému konferencie na dynamické, pútavé filmové trailery.

blockbusters creative team building activity

Čo sa stalo v daný deň?

Účastníci vstúpili do konferenčnej miestnosti, ktorá bola vyzdobená ako hollywoodska scéna plná rekvizít a farebných kostýmov. Tímy zistili, že budú musieť vyrobiť filmový trailer týkajúci sa konkrétnej témy s jasnou zápletkou, vhodnou hudbou a pozadím Eilatu.

Aktivita začala a každý tím trávil čas plánovaním filmového traileru. Rozhodli o úlohách a pridelili zodpovednosti. Potom sa účastníci obliekli do kostýmov podľa zvolenej témy. Po nasledujúcu hodinu a pol sa tímy zaoberali produkciou filmového traileru, vrátane réžie, fotografie, hrania, strihu a scenára. V záverečných okamihoch sa tímy ponáhľajú, aby dokončili editáciu svojho filmového traileru a predložili ho na posúdenie.

Po krátkej prestávke sa účastníci vrátili do miestnosti na záverečný Oscarový ceremoniál. Účastníci sledovali trailery vytvorené každým tímom s veľkým vzrušením a hrdosťou a uznali úspech ich tímovej práce. Po premietaní trailerov účastníci hlasovali o tom najlepšom a bol vyhlásený víťaz.

blockbusters oscar ceremony team building israel

Výsledok

Blockbusters bol veľkým úspechom. Účastníci sa spojili a dozvedeli sa o sebe niečo aj mimo kancelárie v zábavnej a nezabudnuteľnej aktivite. Vytváranie filmového traileru vyžadovalo kreatívne inovatívne myslenie a vyvíjalo tlak na dynamiku tímu. Všetci účastníci boli zapojení od začiatku do konca. Všetci zúčastnení povedali, že to bol veľký zážitok, ktorý si budú pamätať na celý život.

Všetky prípadové štúdie