Inovácia

Úspech na trhu je odrazom schopnosti firmy inovovať. Vytvorte kultúru inovácií.

stimulate creative thinking

Je všeobecne známe, že úspech na trhu je odrazom schopnosti spoločnosti inovovať. Jednotlivci musia pochopiť, ako pasujú do tejto kultúry inovácie a čo potrebujú, aby ju neustále podporovali. Je dôležité, aby sme nezamieňali koncept inovácie a tvorenia nápadov. Ideácia je koncept vytvárania originálnych myšlienok. Štruktúrovaný a efektívne dokázateľný inovačný proces umožňuje prioritizáciu nápadov na realizáciu v skutočne agilnom biznise.

The Global Innovation Game prakticky demonštruje tento proces tvorenia nápadov a inovácie. Bez procesu inovácie nemôžu byť nápady zhodnotnené, pioritizované a navrhnuté. Teambuildingové programy zohrávajú úlohu v demonštrácii tohto konceptu praktickým a zapamätateľným spôsobom. Vo vynaliezavom a konštrukčnom programe Chain Reaction, napr. tímy dostanú sériu nápadov na výber, prioritozovanie a prípadné uskutočnenie. Inovácie sa môžu uplatniť pre úlohy na mikroúrovni. Teambuildingové konštrukčné programy to prakticky demonštrujú. Nasledujúc postupnosť plánov a rozhodujúc o tom, ako ich realizovať, môžu tímy inovovať pri ich realizácii - ako najlepšie využiť dostupné zdroje v obmedzenom čase. Tím dokáže preukázať inovatívnu kultúru prostredníctvom implementácie originálnych myšlienok, zmien v realizácii a procese.

Počas teambuildingového programu sa stane zrejmým, že niektoré tímy sú lepšími inovátormi ako iné. Rozprava po evente a reflektovanie programu pomáha pri zdieľaní poznatkov o inovačných technikách v celej spoločnosti.


Pozrite sa na tento výber súvisiacich populárnych programov.
Potrebujete pomoc pri rozhodovaní? Hľadáte niečo iné?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies