BeatBox Rox

Vokálny bubnovací workshop

10 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

Beatboxing je umenie vytvárania zvukov bubna a iných muzikálnych zvukov pomocou úst, pier, jazyka, hlasu, nosnej prepážky a hrdla. Beatbox Rox začína vystúpením talentovaného beatbox umelca, ktoré ohromí a upúta účastníkov. Účastníci sú potom rozdelení do niekoľkých tímov a stanú sa ľudským bubnom, kedy každá časť trénuje ich vlastný vokálny efekt, ktorý bude súčasťou celkovej kompozície. Nakoniec sa tímy spoja pre záverečné vystúpenie a beat v pozadí im pomôže spojiť všetko do skvelého beatboxu.

Očakávané výsledky

BeatBox Rox zabaví, osvieži a zapojí všetkých už od začiatku! Môžete si byť istý, že tento zábavný energiser prinesie energiu a život do každého konferenčného programu, mítingu či workshopu. Je to skvelá metafora pre tím pracujúci ako jeden celok. Tento vysoko energický a vzrušujúci zdieľaný zážitok vytvorí pozitívny postoj, spojí skupinu a zaistí, že je každý nabudený pre nadchádzajúce prezentácie.

Vďaka všestrannému charakteru môže byť použitý ako 30 minútový ice-breaker pre veľké skupiny alebo ako 45 minútový detailnejší workshop pre mítingy.

Related Testimonial

Táto angažujúca aktivita prebudila predstavivosť všetkých našich zamestnancov. Zábrany sa stratili a každý sa stal kreatívnym! Množstvo úsmevov a šťastných spomienok.

MEDecision

Požiadajte o ponuku