Boom Time Live

Tímy súťažia v hraní energetickej hudby s pomocou smartfónov.

30 minút - 1.5 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
24 - 4000

Popis

Boom Time Live je vzrušujúca aktivita! Vzorec je jednoduchý: čím sú hráči viac v rytme, tím je dav divokejší a tím hlasnejšie budú ich nástroje počuť v zvukovom systéme. Na konci prvého kola dostanú najlepší hráči z každej skupiny správu a sú pozvaní na pódium pre finálnu súťaž. Ale nie sú v tom sami: ich podporovatelia v dave hrajú s nimi, čím im pomáhajú získať bonusové body.

Exkluzívny Boom Time Live systém zahŕňa analógové nástroje, prepojené so smartfónmi účastníkov, čo umožňuje zbieranie bodov v reálnom čase, ako aj interaktívnu zvukovú stopu + grafické rozhranie. Nie je potrebné nič sťahovať, je to webová aplikácia a je pripravená za pár sekúnd pomocou QR kódu / krátkeho linku v rámci uzatvorenej wifi siete. Ľahko prispôsobiteľné Boom Time Live môže niesť vaše logo či slogan.

Očakávané výsledky

Využívajúc pútavú zmes starej školy a techniky, Boom Time Live upúta firemné davy prostredníctvom hudby. Vďaka obsiahlemu výskumu a vývoju spája Boom Time Live všetky kľúčové pedagogické poznatky z tisícok hudobných teambuildingových eventov a kombinuje ich do intuitívnej videohry, ktorá umožňuje nehudobníkom porozumieť základom hudby v rámci niekoľkých minút, nacvičiť si pesničku a spoločne hrať. Účastníci budú angažovaní, motivovaní a posilnení cez tento program, ktorý mení zmýšľanie. Reálne zbieranie bodov podporuje zblíženie sa tímu a zdravú súťaživosť.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Boom Time Live môže byť upravené tak, aby získané body podporili neziskovú organizáciu vášho výberu alebo si vyberte z množstva projektov cez naše partnerstvo s B1G1.

Požiadajte o ponuku