Break Out Bingo

Online energizer s rýchlym tempom, ktorý prepojí ľudí na diaľku

20 minút - 1 hodina
Vnútri
Spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

Je to jednoduché. Stačí si stiahnuť našu aplikáciu a môžete vstúpiť do hry. Medzi sebou budete komunikovať pomocou vami zvolenej online platformy (MS Teams, Zoom, Webex...) Náš facilitátor vás rozdelí do malých skupín a môžete sa pustiť do prvého kola, kde každý položí jednu otázku zo svojej virtuálnej Bingo karty. Táto „pop-up“ otázka sa týka vtipných faktov, firemných úspechov, alebo akýchkoľvek zaujímavých informácií. Aká postava z filmu je vám najpodobnejšia?

Odpovede zadávate do interaktívnej apky. Každý hráč môže uspieť. V aktivite je konkurenčná, ale inkluzívna atmosféra. Už po troch minútach vstúpite do novej skupiny, kde sa proces začne odznova. Po druhom kole sa všetci spojíte, aby ste zdieľalili vaše najnovšie objavy a vymenili si poriadnu dávku pozitívnej energie. V ďalších kolách uvidíte všetkých, ako sa opäť spájajú v rôznych skupinách a kričia BINGO!

Očakávané výsledky

Online mítingy nezvyknú byť zábavné a plné dobrej energie. Väčšinou sa cítime neisto a nekomfortne. Obzvlášť, keď sa navzájom až tak dobre nepoznáme. Pomôžeme vám prekonať túto bariéru a dostať vašich kolegov k tomu, aby sa cítili v pohode, boli pripravení komunikovať a spolupracovať online. Breakout Bingo je zábavná teambuildingová aktivita, ktorá vašu skupinu spojí hneď od začiatku. Produktívna a dobre prepojená pracovná sila je veľkým prínosom pre každú firmu. V dnešnej dobe to platí dvojnásobne. Breakout Bingo vás povzbudí k tomu, aby ste sa navzájom spoznali lepšie a hlbšie. Na zdvorilostné small talky môžete zabudnúť. Break Out Bingo je ďalším z nástrojov, ktorý vám pomôže preskúmať ako sa dá baviť digitálne.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Požiadajte o ponuku