Breakthrough

Preskúmajte tímovú dynamiku skrz výzvy na riešenie problémov.

1 - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

V Breakthrough musia tímy zvládnuť sériu aktívnych výziev v rámci určeného času a so špecifickými zdrojmi. Tímy začnú zhodnotením dostupných zdrojov, určia si realistické ciele a dohodnú sa na tom, ako tieto ciele dosiahnuť. Určené časové limity stačia presne na dokončenie výziev, takže tímy sú pod tlakom, ale ostatnú motivovaný ich úspechmi. Tímy sú povzbudzované k tomu aby zhodnotili ich výkon a aplikovali naučené na splnenie ďalšej výzvy. Nakoniec je skupina spojená pre finálnu výzvu so súťažným alebo kolaboratívnym charakterom.

Očakávané výsledky

Výzvy na riešenie problémov v Breakthrough sú starostlivo navrhnuté na preskúmanie komunikácie a rôznych aspektov tímovej práce. V krátkom čase sa tímy naučia o základoch tímovej dynamiky. Jednotlivci sa naučia oceniť to, ako ich osobitý štýl môže ovplyvniť tímový úspech. Taktiež si uvedomia silné stránky druhých. Ak je to potrebné, Breakthrough môže byť prispôsobený ako platforma pre tímové profilovacie techniky ako Belbin či Myers-Briggs. Breakthrough môže byť tiež prispôsobené miestu konania, počtu účastníkov a špecifickým biznisovým otázkam.

Related Testimonial

Breakthrough je skvelý doplnok ku každej tímovej konferencii a delegátom dá príležitosť vyjsť von, navzájom súťažiť a dobre sa zabaviť.

Valery Cussenot, General Manager
KSO Hong Kong

Požiadajte o ponuku