Chain Reaction Online

Zamestnanci v rozptýlených tímoch pracujú na sérii virtuálne prepojených strojov, z ktorých nakoniec vytvoria jednu veľkú reťazovú reakciu.

1 - 3 hodiny
Vnútri
Spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Tímy pracujúce na diaľku sa spoja a vytvoria stroj v štýle Rube Goldberg, ktorý sa skladá zo série prakticky prepojených doplnkov vyrobených z bežných domácich potrieb. Pred programom dostanú účastníci dôležité informácie a zoznam položiek, ktoré si musia pripraviť (a dajú sa doma bežne nájsť). Na začiatku vás inšpirujeme zaujímavým videom, aby sme pošteklili vaše kreatívne ja. Hneď na to sa pustíte do práce - čaká vás niekoľko štádií efektívnej spolupráce - plánovania, vyjednávania, experimentovania aj viac či menej úspešných testov funkčnosti. Práve tie sú dôležité - nejde o výrobu dokonalého stroja, ale o výrobu funkčného stroja. Preto testovanie, "uvádzanie na trh" a neustále zlepšovanie je to, čo si dobre precvičíte. Inovatívnymi sa nerodíme, treba si to odmakať.

Na záver aktivity virtuálne prepojíte všetky stroje, jeden z členov reakciu odštartuje a spustí. To či sa podarí celý mechanizmus virtuálne prepojiť bude závisieť od vášho nasadenia, odvahy riskovať a myslieť inak. Podarí sa to?

Očakávané výsledky

Chain Reaction Online bol špeciálne navrhnutý tak, aby zabavil a prepojil ľudí v rozptýlených tímoch. Na vytvorenie funkčnej mašiny so poriadnym wow efektom budete potrebovať agilné plánovanie, kreatívne myslenie, vynaliezavosť a zameranie sa na jeden spoločný výsledok. A to všetko na diaľku.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku