CSI Home Office

Vyriešte záhadnú vraždu slávneho futbalistu

1.5 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

CSI Home Office sa prepnete do detektívneho režimu a vašou úlohou je vyriešiť záhadný prípad prešpikovaný celebritami, úplatkami a mocenskými vzťahmi. Znie vám to povedome? Ocitnete sa vo svete mnohostranných dôkazov, novinových článkov, videí a iných indícií. V krátkych šprintoch budete riešiť každú jednu neznámu. V každom šprinte budete skúmať konkrétny súbor dôkazov, budete sa vracať tam a späť, identifikovať možné motívy a spájať indície a dôkazy do zmysluplného celku. Všetky vaše zistenia zhrniete do vyšetrovacieho spisu a na to budete mať iba 90 minút. To, že čas poletí ako vietor vám hovoriť nemusíme. Ultimátnym cieľom je zhrnúť a analyzovať možné motívy každého podozrivého a odhaliť totožnosť skutočného páchateľa.

Očakávané výsledky

CSI Home Office vám bude pripadať viac reálne než realita. Pred vami sa ocitne skutočný scenár, v ktorom budete analyzovať dostupné informácie a vypracovať zistenia a závery vo vašich vyšetrovacích tímov. Interaktívny hrací plán a množstvo informácií si vyžaduje, aby ste v tímoch vytvorili jasnú stratégiu, v ktorej má každý jednotlivec špecifické úlohy a zodpovednosti pri posudzovaní dôkazov. CSI Home Office vás prostredníctvom aktuálnej témy a premyslenej gamifikácie zapojí do hry od prvej chvíle. Zdokonalíte si systém efektívnej spätnej väzby a spoločného rozhodovania. No rovnako intenzívne zdokonalíte aj kritické myslenie, riešenie problémov a meranie tímového úspechu. Tak čo? Ste pripravení na výzvu?

remote teams

Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok práve pre váš tím.

web or app

Online programy na budovanie vzdialených tímov

Vedeli ste, že naše online teambuilding aktivity bežia v aplikácii aj na webe? Ak nechcete, nemusíte nič sťahovať. Stačí kliknúť na link.

Požiadajte o ponuku