Global Festival Game

Zažite zábavu ako na letnom hudobnom festivale!

1 - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
12 - Neobmedzený

Popis

Pracovné tímy sa premenia na partie priateľov, ktoré sa chystajú na letný hudobný festival. Na festivalovú pôdu vstúpite aktivovaním tabletu a naháňaním QR a GPS kódov skrytých v prostredí vášho eventu. Global Festival Game má 7 rôznych hudobných fáz, každú s iným hudobným žánrom a vašou úlohou bude všetky ich preskúmať! Riešiť budete rôzne hádanky, sledovať fakty a robiť fotky a videá, aby ste preukázali svoje party schopnosti.

Očakávané výsledky

Global Festival Game je teambuilding, kde vystrelíte zo svojich pracovných pozícií rovno do kraťasov a trička. Spolupracovať budete vo veľmi neformálnej atmosfére a spoznáte sa z netradičných uhlov. Preskúmate svoje schopnosti ako riešiť problémy aj neštandardné situácie. Naučíte sa lepšie komunikovať a spolu riešiť úlohy, ktoré nemajú nič spoločné s vašim pracovným prostredím. Alebo že by áno? Obmedzený čas a zdroje otestujú tímovú dynamiku a dotlačia vás na hranice kreativity.
Global Festival Game môžete mať v online aj offline verzii.

Súvisiaca referencia

Thank you to all the collaborators who made Global Festival Game a perfect success. After 2 years of deprivation, our staff was in demand and the extremely positive feedback confirms that they were really not disappointed.

Francoise Lacroix
ASL Airlines Belgium

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac lokácií

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Požiadajte o ponuku