Global Innovation Game

Generujte nové nápady, inovujte a prezentujte.

45 minút - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
18 - Neobmedzený

Popis

Global Innovation Game beží na iPadoch a je rozdelená do niekoľkých častí. V prvej časti každý z vás dostane unikátny set inšpiratívnych kariet. V druhej časti sa pustíte do inovácie. Každý člen vášho tímu začne pracovať na svojich nápadoch práve pomocou inšpiratívnych kariet. V tretej časti sa pustíte do prezentovania jednotlivých nápadov. Potom si vyberiete z celého tímu nápad, alebo nápady na ktorých sa v tíme zhodnete a pokračujete v ich rozvoji ďalej. Mozgy fičia na plné obrátky a vy v rámci vášho tímu inovujete, vymýšľate a vylepšujete. Ani neviete ako. Ak je váš skupinový nápad hotový, začnete premýšľať nad tým, ako nápad predať potenciálnym investorom. Vytvoríte sales pitch a natočíte ho na iPad. Kreativita vám ustrelí limity. Následne tento sales pitch vidia vaši investori a spustí sa paľba otázok. Získate želanú investíciu, alebo nie? To nie je isté. Jedno však isté je. V Global Innovation Game sa naučíte súhlasiť, asertívne nesúhlasiť, spolu kreovať, inovovať a vylepšovať. Future skills ako vyšité.

Očakávané výsledky

Global Innovation Game sa vracia k základom ľudskosti - k schopnosti komunikovať, počúvať, vedieť zaujať a vytvárať nápady bez pomoci internetových vyhľadávačov a PowerPointu.

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac lokácií

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Požiadajte o ponuku