Global Innovation Game

Generujte nové nápady, prezentujte & investujte!

45 minút - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
18 - Neobmedzený

Popis

Organizovať: Každý tím dostane hracie karty, s vyváženým mixom objektových, technických & dátových kariet.Inovovať: Členovia tímu potom vyberú jednu kartu každej farby a vytvoria objekt, službu alebo nástroj.Zhodnotenie: Každý tím vyberie najlepší nápad z ich stola, zhodnotí vybraný tímový nápad a vytvorí dvojminútovú prezentáciu pre celú miestnosť.Prezentácia: Všetky tímy prezentujú ich nápad ostatným v miestnosti.Investovanie: Tímy potom investujú s našim bankárom platiacim hernými peniazmi za nápady, ktoré sa im najviac pozdávajú.

Očakávané výsledky

Global Innovation Game bola vytvorená na základe potreby odpútať sa od každodenných technických nástrojov. Naša generácia mileniálov bola inšpiráciou pre tento výtvor.

Global Innovation Game sa vracia k základom, prinúti každého otvorene rozprávať, inovovať a vytvárať nápady bez pomoci internetových vyhľadávačov, PowerPointu a obrazoviek. Global Innovation Game je zábavný a odmeňujúci event, ktorý povzbudzuje kreativitu a odmeňuje tých najinovatívnejších.

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac miest

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho teambuildingu, hneď po debriefe. Podporí výsledky teambuildingu a porozumenie toho, čo ste zažili a čo nové ste sa naučili. Pomocou nástroja Team Assessment Tool získate trvácne výsledky, podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj zručností a tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom. Zistite viacPožiadajte o ponuku