Go Engage

Zdieľajte obsah, zbierajte informácie a stimulujte kreatívne myslenie.

30 minút - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
1 - 2000

Popis

Využívajúc Go Team platformu, je Go Engage všestranný nástroj na zdieľanie obsahu, zbieranie informácií a stimuláciu kreatívneho myslenia. Go Engage má rôzne aplikácie, ktoré môžu byť prispôsobené pre vaše želané výsledky. Môže to byť použité s jednotlivcami alebo v skupinách, umožňujúc dialóg a spätnú väzbu. Go Engage má schopnosť byť angažujúce pre všetkých skrz gamifikáciu či byť jednoducho pre užívateľa prijateľným spôsobom zapojenia ľudí do učenia a zdieľania.

Očakávané výsledky

Či už ju použijete na zbieranie informácií, ich prezentáciu alebo povzbudenie networkingu, herná platforma Go Engage podporuje kolaboráciu a otvorí komunikáciu a diskusiu angažujúcim spôsobom. Táto aktivita zvyšuje vedomosti, zlepšuje vzťahy a pozitívne vplýva na pracovné prostredie. Go Engage motivuje zamestnancov tým, že vytvára prostredie, kde má každý voľnosť vyjadriť ich nápady a názory, čo ich motivuje postaviť sa novým výzvam.

Related Testimonial

Go Engage bola perfektná voľba pre našu konferenciu. Bol to efektívny spôsob ako komunikovať naše informácie s delegátmi, zariadiť to aby sa spájali a komentovali obsah konferencie.

KPMG

Požiadajte o ponuku