Go Give

Zabavte sa a zároveň obdarujte s Go Team - skvelý CSR teambuildingový event.

1 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Používajúc tablet a Go Team aplikáciu, tímy hľadajú stanovištia aby si vybrali darcovský projekt. Unikátna Go Team šípka naviguje tímy k ich vybranému stanovišťu. Po príchode účastníci spolupracujú na dokončení výziev, vyvolaných GPS, ktoré zahŕňajú otázky, záhadné hádanky, fotografické výzvy a úlohy na čas. Úspech vedie k vplyvu na vybraný darcovský projekt. Tímy sa potom posunú k ďalšej destinácii a výzve.

Aktualizácie, spätná väzba a skóre sú zaznamenané v reálnom čase ako tímy postupujú cez ich darcovské preteky. Kreatívna platforma Go Team sa hodí pre všetky schopnosti a typy terénu. V domovskej základni sú tímy monitorované a môžu dostať bonusové misie v kľúčových momentoch ich dobrodružstva. Účastníci Go Team môžu byť vyzvaní zdolať rušivé mestá, divoké cestičky, zalesnené oblasti či vodné objekty.

Uplatnenia pre Go Team - Go Give sú nekonečné - angažovanosť zamestnancov, tréning personálu, spustenie produktu, marketing a promócie, orientácia či zber spätnej väzby. Zažite viac z vašej konferenčnej lokality, preskúmajte špecifické výsledky vzdelávania, zabavte sa, rozprúďte váš tím a zároveň pozitívne ovplyvnite životy na celej planéte.

Očakávané výsledky

Go Team - Go Give vytvára priateľskú súťaživosť medzi tímami a zároveň propaguje kolaboráciu v rámci celej skupiny, keďže pracujú na spoločnom cieli - spôsobiť pozitívne zmeny darovaním!

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Predstavte si, že zakaždým, keď sa zúčastníte teambuildingovej aktivity, hladné dieťa dostane najesť, niekto získa prístup k životu zachraňujúcej vode alebo sa zasadí strom.

B1G1 je sociálny podnik a non-profit organizácia s misiou vytvoriť svet plný dávania. Na rozdiel od obvyklých darcovských modelov, B1G1 pomáha malým a stredným firmám dosiahnuť väčší sociálny vplyv a to vložením darcovských aktivít do ich každodenných biznisových operácií. Každá biznisová transakcia (ako aj každodenná aktivita) môže ovplyvniť životy už za tak málo ako 1 cent.

Go Team - Go Give je bezproblémovo integrovaný s B1G1 darovacími projektmi. Pred eventom vám pomôžeme vybrať B1G1 projekt pre váš tím a na základe vašich želaných výsledkov vzdelávania vytvoríme trať a sériu výziev tak, aby vyhovovali vašej skupine.

Súvisiaca referencia

Skutočne sme si užili Go Give. Aktivita Go Team bola zábavná a veľa sme sa nasmiali. Mám pocit, že sme sa všetci naučili viac on našich silných stránkach a to je super. Najlepším aspektom bola príležitosť spoločne prispieť na charitu. Vysoko odporúčam Go Give.

Cervello

Požiadajte o ponuku