Go Explore!

Tímy preskúmajú zvolené miesto

1 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Go Explore! dáva vášmu tímu prístup k obrovskému množstvu lokácií vrátane miest, galérií, múzeí, zoologických záhrad, akvárií, športovísk, planetária a mnohých iných. Vyrazte s vašim tímom von a bavte sa učením o vybranom meste, alebo mieste. Že nemôžete byt spolu? Žiaden problém. Vyskúšajte online verziu tejto hry Virtual Go Explore, ktorá je k dispozícii na akomkoľvek zariadení a z akéhokoľvek miesta - aj z pohodlia vašej obývačky. Počas aktivity budete riešiť zábavné tímové výzvy a úlohy, vrátane kvízov, videí a fotografií, ktoré sú navrhnuté tak, aby ste sa so svojím tímom cítili ako na jednej lodi (aj keď vás delia stovky kilometrov).

Očakávané výsledky

V Go Explore! sa účastníci spolu zabávajú, objavujú svoje silné aj menej silné stránky a zároveň učia o svete okolo seba. Vedenie a delegovanie sú kľúčom k súčinnosti tímu a využitiu toho najlepšieho. Aktivita sa skvele hodí na povzbudenie vašej konferencie, motiváciu a podporu účastníkov, zjednotenie skupiny, preskúmanie konkrétnych výsledkov vzdelávania alebo k "obyčajnej" zábave. Možnosti využitia Go Explore! je mnoho, vrátane školenia zamestnancov, uvedenia nových produktov na trh, marketingu a propagácie alebo získavania cennej spätnej väzby. Go Explore! je skvelý spôsob, ako zapojiť, motivovať a prepojiť tímy, ktoré pracujú na diaľku.

Remote Team Activity

Programy pre vzdialené tímy

Nemôžete byť spolu na rovnakom mieste, ale chcete pracovať na rozvoji vášho tímu? Žiaden problém. Máme pre vás aktivity určené špeciálne pre vzdialené tímy. Je to vynikajúci spôsob, ako zapojiť, motivovať a spojiť tím ľudí, ktorí pracujú na diaľku. Spojte sa s nami a zistite viac informácií.

Požiadajte o ponuku