Haka Action

Spútajte silu posvätného tanca Maori.

10 - 20 minút
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Haka je mocný bojový pokrik Maori bojovníkov, ktorý slúži ako jednotné vyjadrenie sily a zaručenie zastraší každého súpera. Haka vo svete preslávil Novozélandský rugby tím All Blacks, ktorý ho tancuje pre každým zápasom. Okrem tejto výzvy a bojového pokriku je tento historický posvätný tanec súčasťou špeciálnych príležitostí a slúži aj na privítanie dôležitých hosťov.

V Haka Action sa účastníci za pomoci inštruktorov naučia slová, význam a akcie v Haka tanci a potom ich snahy spoja do zvučného spoločného predstavenia. Haka Action sa môže konať indoor alebo outdoor, počas výletu alebo ako konferenčný ice-breaker, či ako súčasť teambuildongového dňa.

Očakávané výsledky

Haka Action je skvelý na zrovnanie a umožní všetkým účastníkom fyzicky sa zapojiť bez toho, aby sa cítili nepohodlne. V Haka Action sú účastníci povzbudení prekonať ich zábrany a konať s otvorenou mysľou. V tomto podpornom, spoločnom prostredí sú účastníci schopní odviazať sa a kreatívne ako aj emotívne sa vyjadriť.

Haka Action zanechá účastníkov sviežich a posilnených, ako aj zjednotených skrz spoločný zážitok. Väčšie skupiny môžu byť rozdelené na viac tímov pre súťaživý Haka zážitok. Ktorý tím je najhlasnejší? Ktorý preukáže najviac zanietenia?

Related Testimonial

Haka Action got everyone up off their feet, energised, laughing and smiling.

Roche

Požiadajte o ponuku