Hotshots

Tímy objavujú ich destináciu s Go Team fotografickou výzvou.

1 - 4 hodiny
Outdoor
Súťaživé
10 - Neobmedzený

Popis

V Hotshots sú tímy vyslané do ulíc vami vybraného mesta, vybavené tabletom s aplikáciou Go Team, ktorá ich privedie na miesto ich prvej výzvy. Rozsah nápadov pre fotografické výzvy je nekonečný, od vyhláskovania mena vašej firmy pomocou ľudských tiel, až po presviedčanie okoloidúcich aby vyskúšali nový druh zmrzliny či divadelné vystúpenie priamo na ulici. Tímy musia vytvoriť fotografické dôkazy absolvovaných výziev a potom sa vydať k ďalšiemu stanovišťu. Taktiež môžu byť pridané otázky tak, aby tímy museli zistiť zaujímavosti o meste.

Tímy musia myslieť za pochodu a pohybovať sa rýchlosťou blesku tak, aby dokončili všetky výzvy a vrátili sa načas k základni, kde sú spočítané body, vystavené ich fotky a tímy zdieľajú ich dobrodružstvá.

Očakávané výsledky

V tejto dynamickej fotografickej výzve sa tými premiestňujú po meste, aby absolvovali sériu výziev na otestovanie kľúčových biznisových zručností ako leadership, kreativita, stratégia a manažment času. Ak chcú tímy dosiahnuť ich ciele a poraziť konkurenciu, najdôležitejšia je tímová práca.

Hotshots je skvelý spôsob objavenia vašej konferenčnej lokality. Tento zapamätateľný a angažujúci teambuildingový zážitok je perfektný pre vašu ďalšiu konferenciu či zamestnanecký výlet!

Related Testimonial

As organisers it was great to be able to have the program designed to match our requirements. It was a fun way to discover the destination but most importantly it highlighted effective communication, creative thinking, strategy and time management to all.

GlaxoSmithKline

Požiadajte o ponuku