The Human Race - Online

Cesta po úžasnom a záhadnom mieste - vašom tele

45 minút - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

V hre The Human Race, vedenej mobilnou aplikáciou, tímy skúmajú záhady ľudského tela. Jeden hráč je „Vedec“ a ostatní členovia tímu sú „Výskumníci“. Výskumníci dostávajú dôležité informácie a otázky, ktoré musia predložiť Vedcom pre odovzdanie.

Tímy prechádzajú sériou úrovní zdieľania a objavovania znalostí o ľudskom tele. Ich konečným cieľom je získať v obmedzenom časovom rámci pre svoj tím čo najviac bodov. Aby tímy získali maximálny počet bodov, musia určiť, ktoré otázky môžu úspešne dokončiť. Mali by meniť informácie s inými tímami, aby získali dôležité znalosti. A dajú sa získavať aj bonusové body. Dvojnásobný počet bonusových bodov ide prvému tímu, aby rozlúštil kľúčovú lekársku frázu, ktorá sa kúsok po kúsku odhaľuje na začiatku každej úrovne, preteky sa začínajú!

Očakávané výsledky

Human Race je zábavný a pútavý gamifikovaný spôsob skúmania prístupu zameraného na úlohy v porovnaní s využívaním efektívnej tímovej práce, prijímania zmien a agilnej stratégie. Rozdelené úlohy si vyžadujú jasnú, stručnú a dôslednú komunikáciu pri kladení otázok a odpovediach. Tímy musia určiť, ktorých výziev sa majú zúčastniť, rozhodnúť sa, kedy prejsť na ďalšiu úroveň, ako veľmi cieliť na bonusové body a kedy obchodovať s inými tímami pre dôležité informácie. Víťazné tímy chápu ciele hry, rozvíjajú stratégiu a používajú kolektívne rozhodovanie pre maximalizáciu bodov. Pri výmene znalostí a informácií z výskumu sa do popredia dostávajú individuálne prednosti a puto členov tímu.

remote teams


Vzdialená tímová aktivita

Táto aktivita bola navrhnutá pre ľudí, ktorí pracujú vzdialene. Váš tím môže pracovať z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách! Páči sa vám tematika, no chcete riešenie tvárou v tvár alebo niečo medzi? Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok vášmu tímu.

Požiadajte o ponuku