Safari

Teambuilding hra s rozšírenou realitou

1.5 - 2 hodiny
Vnútri
Spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Safari je mestská hra s rozšírenou realitou, ktorú hráte na svojich mobiloch.

Je obyčajná noc v safari parku, keď Kamoola ukradne kľúče od brány "svätyne" spiacemu strážcovi parku. Kamoola otvorí dvere svätyne a všetky zvieratá vypustí. V tímoch si stiahnete aplikáciu do svojho mobilu, naskenujete QR kód a budete pripravení pustiť sa do hry. Pomocou rozšírenej reality zhromaždíte zvieratá, ktoré utiekli a bezpečne ich vrátite späť do ich útočiska. Každý z vás bude mať určitú úlohu. Operátori majú k dispozícii veľkú mapu s umiestnením zvierat, vedci majú za úlohu výrobu sedatív a strážcovia zhromažďujú vybavenie na chytanie a prepravu zvierat. Každý z vás je dôležitý a nenahraditeľný.

Očakávané výsledky

V Safari si každý hráč musí byť vedomý svojej pozície a sily a tiež zaistiť, aby všetci členovia tímu mohli efektívne komunikovať. Zaujímavý príbeh a fantasy formát hry s rozšírenou realitou vás vtiahne do deja. Pri (spolu)práci na konečnom cieli musia tímy aktívne počúvať, zvažovať všetky možnosti a názory a rozhodovať sa rýchlo v obmedzenom čase. Počas hrania hry objavíte svoje skryté talenty aj talenty ostatných a naučíte sa, ako spolupracovať tak, aby ste čo najskôr dosiahli spoločný cieľ. Tento teambuilding je výborne škálovateľný a môžeme ho posadiť do prostredia vašej firmy, alebo eventu. Safari sa skvele hodí pre malé aj veľké skupiny.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho teambuildingu, hneď po debriefe. Podporí výsledky teambuildingu a porozumenie toho, čo ste zažili a čo nové ste sa naučili. Pomocou nástroja Team Assessment Tool získate trvácne výsledky, podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj zručností a tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom. Zistite viacPožiadajte o ponuku