Seconds Away

Využite kreatívne myslenie a tímovú spoluprácu v obmedzenom čase.

45 minút - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

Seconds Away je rýchla tímová stolová hra na testovanie znalostí o produktoch a zrýchlenie vašich predajných zručností. Pre tímy by malo byť ľahké spomenúť si na všetky svoje firemné hodnoty; ale dokážu to pod tlakom 15 sekundového tikania? Vyžaduje sa rýchle myslenie, keď tímy postupujú na hracej ploche a odpovedajú na stále prepracovanejšie karty s časovými otázkami, ktoré sú šikovne prispôsobené vášmu podnikaniu. Vedenie vašej schôdzky alebo konferencie s vami úzko konzultujeme, aby sme zabezpečili, že herný materiál a podporná aplikácia pre tablety sú plne prispôsobené vášmu scenáru. Seconds Away je tiež vynikajúcim nástrojom s otázkami prispôsobenými na preskúmanie firemnej kultúry, testovania obchodných postupov alebo protokolu o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Seconds Away má voliteľný komponent „Wellness“, ktorý zvyšuje hladinu energie pomocou rôznych časovaných fitness cvičení vhodných pre všetky úrovne schopností.

Očakávané výsledky

Tréning by mal byť zábavný, relevantný a pútavý, aby mal maximálny účinok! Seconds Away poskytuje veľmi flexibilnú vzdelávaciu platformu „bolt-on“ na gemifikáciu obsahu vašej konferencie. Často zábavné a interaktívne hranie pomáha budovať zmysel pre tím, sústrediť sa na účastníkov a zlepšiť uchovávanie informácií. Seconds Away podporuje jasnú komunikáciu a rýchle rozhodovanie pod tlakom. Jedinečný doplnok v štýle stolovej hry poskytuje nový kontext na testovanie uchovávania informácií a zlepšenie zážitku z učenia. Ľahkovážna povaha pravidiel podporuje uvoľnenú, inkluzívnu atmosféru, kde si jednotlivec môže zdokonaliť svoje zručnosti a oceniť schopnosti spolupracovníkov.

Požiadajte o ponuku