Swipe Face

Odstránťe únavu z online meetingov

15 - 30 minút
Vnútri
Súťaživosť
4 - Neobmedzený

Popis

Rýchla, zábavná a dômyselne jednoduchá aktivita Swipe Face je skvelým spôsobom, ako zaujať ľudí pracujúcich na diaľku. Pod vedením skúseného facilitátora budete postupne vytvárať zábavné selfie fotky na rôzne bizarné zadania. Tigrí rev, či balónová hlava vás nesmú zaskočiť. Na vytvorenie každej fotky budete mať iba 30 sekúnd. Tempo je žhavé a na konci každého kolečka si budete navzájom udeľovať body. Na konci hry vás čaká dobrý pocit, kopa spoločných spomienok a bláznivých fotiek. Aktivita funguje dobre v akomkoľvek počte. Dajte nám vedieť a prispôsobíme vám aj jej obsah.

Očakávané výsledky

Udržiavanie inkluzívnej atmosféry je rozhodujúce ak chcete mať produktívne stretnutia online. Virtuálne energizéry (ako napríklad Swipe Face) pomáhajú vytvárať podporujúcu kultúru, v ktorej sa vy aj vaši kolegovia budete cítiť bezpečne a pohodlne. Swipe Face prelomí ľady a pomôže vám prekonať to nepríjemné ticho, ktoré sa často pripisuje online meetingom.

remote teams


Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Požiadajte o ponuku