Think Art

Tímy sa naučia základy farieb a umenia pri tvorbe ich vlastného 3D umeleckého diela.

1.5 - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
4 - 200

Popis

Tímy dostanú 3D objekt, ktorý bude ich plátnom, spolu s čiernou, bielou a základnými farbami. Najprv objavujú základné informácie o kontraste, umeleckých štýloch a teórii farieb. Naučia sa o vzťahoch medzi farbami a našich emóciách a pocitoch. Tímy si zvolia zákaznícky profil a určia ako ho chcú vyjadriť farbami. Taktiež si zvolia vhodný umelecký štýl, nakreslia skicu plánu a potom namaľujú ich umelecké dielo. Po dokončení si prezerajú ich diela a diskutujú charakteristika profilovaného klienta.

Očakávané výsledky

V aktivite Think Art sa účastníci naučia o vzťahoch medzi farbami a emóciami. Adresujú profilovanie zákazníkov veselým spôsobom, ktorý evokuje diskusiu. Kreativite sa necháva voľný priebeh, zatiaľ čo vyjadrujú profil zákazníka umením. Pre úspech sa členovia tímu musia navzájom vypočuť, rešpektovať odlišné názory a dosiahnuť spoločný konsenzus v obmedzenom čase.

Related Testimonial

Táto aktivita bola skvelým zážitkom! Uvoľnený a pútavý zážitok, spôsob ako lepšie porozumieť umeniu a tomo, čo to znamená vytvoriť ovre d’art. Zároveň aj naozaj dobrý spôsob ako lepšie spoznať kolegov a vytvoriť spoločne niečo úžasné.

Požiadajte o ponuku