Travel Show

Tímy preskúmajú miesto, navrhnú, nacvičia a nakrútia krátky cestopisný film.

2 - 4 hodiny
Outdoor
Súťaživé
10 - Neobmedzený

Popis

Vraví sa, že moderátori cestovateľských šou majú tú najlepšiu prácu...sú vaši ľudia pripravení zhostiť sa tejto úlohy v jednej z najvzrušujúcejších teambuildingových hier? Stať sa priamo na mieste vysoko efektívnou televíznou produkciou je náročná výzva. Tímy musia starostlivo manažovať zdroje a rozdeliť sa do jasných úloh: moderátori, kameramani, zvuk, manažment lokality, skúšky, a samozrejme režisér. Dostať sa do srdca a duše miesta je dôležité, a žiadna cestovateľská šou nie je kompletná bez toho, aby moderátor nestrúhal grimasy pri ochutnaní lokálnej delikatesy, či nepretrpel unikátne miestne zážitky ako napríklad jazdu na ťave!

Pre úspech musí každé výsledné video spĺňať určité kritéria: rozmanitosť lokalít, historické budovy, trhy, kultúrne atrakcie a rozhovory s domácimi. Kreatívne zábery kamery, miestne farby a šikovné filmovanie vyhrávajú. Počas finále si tímu pozrú a zhodnotia všetky filmy a odchádzajú so skvelým suvenírom z ich cesty. Kreatívny a dobrodružný spôsob ako objaviť miesto vašej konferencie či mítingu. Travel Show je teambuildingový zážitkok, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Očakávané výsledky

Stať sa priamo na mieste vysoko efektívnou televíznou produkciou je náročná výzva. Tímy musia starostlivo manažovať zdroje a rozhodnúť kto bude mat akú úlohu - moderátori, kameramani, zvuk, manažment lokality, skúšky a režisér. Tento zábavný a odmeňujuci event je skvelý spôsob pre účastníkov ako objaviť seba, druhých a ich okolie. Vysoko odmeňujúci zdieľaný zážitok, ktorý môže byť použitý na reflexiu ešte dlho po skončení.

Related Testimonial

Čo sa dá povedať – TENTO DEŇ BOL SUPER!! VEĽKÉ ďakujem pre váš tím, ktorý znova prekonal naše očakávania. Zbožňujeme Travel Show! Umožnilo nám to byť skutočne kreatívnymi, zatiaľ čo sme sa zabávali pri objavovaní.

Virgin Atlantic Airways

Požiadajte o ponuku