Sprievodca pred akciou

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

Plne prispôsobiteľný program špeciálne navrhnutý tak, aby rozvíjal základné zručnosti pre efektívne vzdialené tímy

Čítať ďalej

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Pripravte sa na to že si Quickfire Online užijete ako zábavnú tímovú aktivitu mentálnych, kreatívnych a fyzických výziev v rôznych úrovniach obtiažnosti a rôznych formách - fotografia, video, jednoduchá odpoveď, výber z viacerých možností, logické hádanky a ďalšie!

Čítať ďalej

Break Out Bingo

Break Out Bingo - Sprievodca pred eventom

Nájdite spoločnú "reč" a vylepšite svoje komunikačné zručnosti, keď sa spojíte v tejto energickej, inkluzívnej aktivite „rýchleho rande“. Pripravte sa pomocou týchto jednoduchých krokov.

Čítať ďalej

countdown to christmas advent

Countdown to Christmas - Sprievodca pred akciou

Zabávajte sa so svojím tímom v atmosfére Vianoc. V aktivite v štýle adventného kalendára sa dozviete, ako iné kultúry oslavujú koniec roka. Pripravte sa podľa týchto jednoduchých krokov.

Čítať ďalej

CSI la hacienda

CSI La Hacienda - Sprievodca pred akciou

Vylepšite svoje schopnosti dedukcie a schopnosti kolektívneho rozhodovania v pohlcujúcom 3D svete! Pripravte sa na svoju aktivitu pomocou týchto jednoduchých krokov.

Čítať ďalej

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey - Sprievodca pred akciou

Vystreľte do vesmíru. Váš tím bude mať za úlohu vyriešiť mätúci zločin vo vesmíre. Ak sa chcete pripraviť na intergalaktické sledovanie, nasledujte tieto kroky.

Čítať ďalej

Escape the mob online

Escape the Mob Online Sprievodca pred akciou

Vy a váš tím ste boli obvinení z dokonalej lúpeže. Idú po vás a nemáte čas. Vyriešte záhadu a očistite svoje meno, než bude príliš neskoro!

Čítať ďalej

Global Festival Game

Global Festival Game Sprievodca pred akciou

Letná hudobná festivalová zábava! Riešte hádanky, vytvárajte fotografie a videá z "festivalových okamihov" a skúmajte fakty na sprievodnom festivalovom webe.

Čítať ďalej

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing - Sprievodca pred akciou

Vylepšite svoju schopnosť prispôsobiť sa častým zmenám - s otvoreným a uvoľneným myslením. Zistite, ako sa pripraviť na túto zábavnú aktivitu zameranú na zdravie a pohodu.

Čítať ďalej

Haunted House

Haunted House Sprievodca pred akciou

Zoberte odvahu a pripravte sa na spoluprácu so svojím tímom, aby ste unikli z tohto domu diabolských úloh, záhad, duchov a zlomyselných duší.

Čítať ďalej

impact

Impact Online Sprievodca pred akciou

Pripravte sa na hranie Impact Online, vzdialenej teambuildingovej aktivity so zameraním na 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja (SDGs) a podniknite kroky smerom k udržateľnej budúcnosti!

Čítať ďalej

Island Survivor

Island Survivor - sprievodca pred eventom

Váš tím bude potrebovať agilnú stratégiu, aktívnu komunikáciu a konsenzuálne rozhodovanie aby unikol z ostrova. Pripravte sa na svoju aktivitu pomocou týchto jednoduchých krokov.

Čítať ďalej

Summit Challenge

Summit Challenge - Sprievodca pred akciou

Pripravte sa vyraziť na virtuálne horolezecké dobrodružstvo. Vy a váš tím dosiahnete nové výšky, keď budete spolupracovať pri plnení množstva výziev v štýle fotografií, videí a kvízov.

Čítať ďalej

Race Around the World

Race Around the World - Sprievodca pred akciou

Vydajte sa so svojím tímom na virtuálne preteky okolo sveta a objavte nové miesta a nájdite zábavné a zaujímavé fakty na svojej ceste.

Čítať ďalej

race around the world festive

Race Around the World Festive - Sprievodca pred akciou

Vydajte sa na virtuálne Slávnostné preteky Okolo sveta so svojím tímom a objavujte nové miesta, zatiaľ čo na svojej ceste nájdete zábavné a zaujímavé fakty.

Čítať ďalej

race around the world

Race Around the World - PowerPoint hra

V prípade potreby vám váš sprievodca poskytne heslo pre prístup na túto stránku.

Čítať ďalej