Sprievodca pred akciou

Go Remote - Pre-event Guide

Go Remote

Plne prispôsobiteľný program špeciálne navrhnutý tak, aby rozvíjal základné zručnosti pre efektívne vzdialené tímy

Čítať ďalej

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Pripravte sa na to, že si Quickfire Online užijete ako zábavnú tímovú aktivitu mentálnych, kreatívnych a fyzických výziev v rôznych úrovniach obtiažnosti a rôznych formách - fotografia, video, jednoduchá odpoveď, výber z viacerých možností, logické hádanky a ďalšie!

Čítať ďalej

CSI la hacienda

CSI La Hacienda Sprievodca pred akciou

Vylepšite svoje deduktívne uvažovanie a schopnosti kolektívneho rozhodovania v tomto pohlcujúcom 3D svete! Pripravte sa na svoju aktivitu pomocou týchto jednoduchých krokov.

Čítať ďalej

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey Sprievodca pred akciou

Vystreľte do vesmíru. Váš tím bude mať za úlohu vyriešiť mätúci zločin vo vesmíre. Ak sa chcete pripraviť na intergalaktické sledovanie, nasledujte tieto kroky.

Čítať ďalej

Escape the mob online

Escape the Mob Online Sprievodca pred akciou

Vy a váš tím ste boli obvinení z dokonalej lúpeže. Idú po vás a nemáte čas. Vyriešte záhadu a očistite svoje meno, než bude príliš neskoro!

Čítať ďalej

Global Festival Game

Global Festival Game Sprievodca pred akciou

Letná hudobná festivalová zábava! Riešte hádanky, vytvárajte fotografie a videá z "festivalových okamihov" a skúmajte fakty na sprievodnom festivalovom webe

Čítať ďalej

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing Sprievodca pred akciou

Zlepšite svoju schopnosť prispôsobiť sa častým zmenám s otvoreným, uvoľneným myslením. Zistite, ako sa pripraviť na túto zábavnú aktivitu zameranú na zdravie a pohodu.

Čítať ďalej

Haunted House

Haunted House Sprievodca pred akciou

Zoberte odvahu a pripravte sa na spoluprácu so svojím tímom, aby ste unikli z tohto domu diabolských úloh, záhad, duchov a zlovoľných duší.

Čítať ďalej

impact

Impact Online Sprievodca pred akciou

Pripravte sa na hranie Impact Online, vzdialenej teambuildingovej aktivity so zameraním na 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja (SDGs) a podniknite kroky smerom k udržateľnej budúcnosti!

Čítať ďalej

Summit Challenge

Summit Challenge Sprievodca pred akciou

Pripravte sa na virtuálne horolezecké dobrodružstvo. Vy a váš tím dosiahnete nových výšin, zatiaľ čo budete spoločne plniť rad výziev v štýle fotografií, videa a kvízu.

Čítať ďalej

Race Around the World

Race Around the World Sprievodca pred akciou

Vydajte sa na virtuálne preteky okolo sveta s tímom, s ktorým budete objavovať nové miesta a zábavné a zaujímavé skutočnosti na vašej ceste okolo sveta.

Čítať ďalej

race around the world

Race Around the World - PowerPoint hra

V prípade potreby vám váš sprievodca poskytne heslo pre prístup na túto stránku.

Čítať ďalej