Konštrukcia a vynaliezavosť

Aplikujte efektívnu komunikáciu, rozdelenie úloh, manažment času na zábavnú, kreatívnu úlohu.

V konštrukčných a vynálezových aktivitách tímy využijú kreativitu a praktické biznisové procesy v rámci praktickej aktivity. Cez hmatové, zážitkové učenie tímy vytvoria nové nervové spojenia a pozivívtne správanie a získajú zapamätateľný spoločný zážitok, ktorý môže byť použitý na reflexiu a diskusiu dlho do budúcnosti. Sú tiež skvelé na spájanie tímov a množstvo zábavy!

Tímy stavajú objekty ako pretekárske auto F1 v životnej veľkosti, loď, 4WD SUV, motorku či miniatúrne mestá, mosty, golfové ihriská a podobné. Začínajúc so sadou plánov, limitovaným časom a prostriedkami, tímy rozdelia úlohy a zodpovednosti. Rozdelia sa do menších akčných skupín na vykonanie určitých úloh ako príprava či skladanie súčiastok. Znova sa zjednotia na dokončenie konštrukcie, a potom nasleduje kreatívna časť dekorácie.

Na úspešné ukončenie projektu tímy musí efektívne použiť zručnosti plánovania projektov ako efektívna komunikácia, rozdelenie úloh, časový a zdrojový manažment. Počas trvania procesu tímy musia používať presnosť a kontrolu kvality na zabezpečenie dosiahnutia dobrého výsledku. V kolaboratívnych konštrukčných eventoch je to ešte dôležitejšie, keďže konečný výsledok závisí od presnosti všetkých tímových elementov konštrukcie.


Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies