Konštrukcia & Vynaliezavosť

Aplikujte efektívnu komunikáciu, rozdelenie úloh, manažment času na zábavnú, kreatívnu úlohu.

V konštrukčných a vynálezových aktivitách tímy využijú kreativitu a praktické biznisové procesy v rámci praktickej aktivity. Cez hmatové, zážitkové učenie tímy vytvoria nové nervové spojenia a pozivívtne správanie a získajú zapamätateľný spoločný zážitok, ktorý môže byť použitý na reflexiu a diskusiu dlho do budúcnosti. Sú tiež skvelé na spájanie tímov a množstvo zábavy!

Tímy stavajú objekty ako pretekárske auto F1 v životnej veľkosti, loď, 4WD SUV, motorku či miniatúrne mestá, mosty, golfové ihriská a podobné. Začínajúc so sadou plánov, limitovaným časom a prostriedkami, tímy rozdelia úlohy a zodpovednosti. Rozdelia sa do menších akčných skupín na vykonanie určitých úloh ako príprava či skladanie súčiastok. Znova sa zjednotia na dokončenie konštrukcie, a potom nasleduje kreatívna časť dekorácie.

Na úspešné ukončenie projektu tímy musí efektívne použiť zručnosti plánovania projektov ako efektívna komunikácia, rozdelenie úloh, časový a zdrojový manažment. Počas trvania procesu tímy musia používať presnosť a kontrolu kvality na zabezpečenie dosiahnutia dobrého výsledku. V kolaboratívnych konštrukčných eventoch je to ešte dôležitejšie, keďže konečný výsledok závisí od presnosti všetkých tímových elementov konštrukcie.


Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies