Flat Out Pyramid Puzzle

Postavte pyramídu a zlepšite sa v riešení úloh a vnímaní širších súvislostí v tíme.

1.5 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
20 - Neobmedzený

Popis

V tejto inovatívnej a zábavnej teambuildingovej aktivite dostane každý tím vybavenie, nástroje, detailné plány a úlohu spolupracovať, aby zmenili set kartónov na obrovskú pyramídu. Keď sú jednotlivé pyramídy hotové, tímy ich dekorujú so sloganmi a farbami, ktoré môžu byť nastavené tak, aby posilnili posolstvo vašej značky, konferenčnú tému či vami vybranú charitu.

Dekorácia každej pyramídy musí fungovať ako jednotný dizajn, keď sa spojí s ostatnými časťami pyramídy. Výzva pokračuje teambuildingovou aktivitou pre celú skupinu, kedy sa tímy spoja aby skonštruovali jednu obrovskú pyramídu zloženú z individuálnych tímových pyramíd. Na vlastnej koži prežijete, že spolu dokážete viac.

Očakávané výsledky

Toto populárne teambuildingové cvičenie sa začne zameraním na ‘seba’, kedy účastníci pracujú na ich vlastnej časti puzzle, kde je dôležitý manažment zdrojov a kontrola kvality aby sa zaručilo, že základné stavebné bloky sú hotové na čas a vysoko kvalitné. Následne sa jednotlivci spoja v interaktívnom cvičení na riešenie problémov a vytvárajú ďalšiu verziu stavebných blokov.

Zameranie sa na celú skupinu je potom potrebné na dosiahnutie spoločného cieľa - skombinovania všetkých elementov do jednej kohéznej pyramídy. Posolstvo vašej firmy je okamžite posilnené, keďže je súčasťou finálnej konštrukcie - obrovskej pyramídy, ktorá pripomína 3D puzzle. Pyramída je trvalou pripomienkou toho, akú moc má práca na dosiahnutí spoločného cieľa.

Súvisiaca referencia

Flat Out Pyramids je vzrušujúca a zábavná teambuildingová aktivita so skutočným zmyslom pre účel. Zosúladilo to našich členov tímu s víziou a misiou spoločnosti.

Anthony Sutcliffe, Director of Global Sourcing
Kingfisher Asia Limited

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho rozvojového programu hneď po debriefe. Vďaka nemu získate z programu ešte viac - podporí výsledky vzdelávania a porozumenie tomu, čo ste zažili a čo ste sa naučili. Pomocou tohto nástroja Team Assessment Tool podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj individuálnych aj tímových zručností. Tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom.
Zistite viacPožiadajte o ponuku