Kreatívne a umelecké aktivity

​Od umenia k móde, od filmu až po maľbu. Ponorte sa naplno do inovácie a kreatívneho vyjadrenia.

Ľudia sa zbožňujú vyjadrovať. Podieľať sa na umení, predovšetkým ako skupina, s úplnou slobodou vyjadrenia, žiadne správne či nesprávne, podporuje mentálne zdravie ľudí a robí ich šťastnejšími a zdravšími. Umelecké teambuildingové aktivity sú relaxačné a znižujú stres prinášajúc pokoj a mentálnu jasnosť. Účastníci sa dostanú von z ich obvyklej rutiny a úplne sa ponoria do kreativity. Je to ako dovolenka pre myseľ, preč od obvyklých myšlienkových procesov.

Keď sa ľudia zúčastňujú novej aktivity, takej ktorá ich prenesie mimo ich komfortnej zóny, zvyšuje to prepojenosť a tvarovateľnosť mozgu vytváraním nových spojení medzi bunkami mozgu. Zameranie, koncentrácia a kreatívne myslenie sú potrebné pre úspech. Kreatívne teambuildingové cvičenia zlepšujú tímovú spoluprácu a zručnosti na riešenie problémov. A keďže nie je žiadne správne či nesprávne, účastníci sú schopní vyvinúť kreatívne riešenia a diskutovať ich so skupinou.

Vytváranie umeleckého diela v skupine prináša zdieľaný pocit úspechu. U každého účastníka to podporuje sebadôveru, ktorá vyvíja ´dá sa to´ postoj. Nabití dopamínom sa účastníci cítia prepojení a motivovaní pustiť sa do nových výziev.


Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies