dragon dance team building

Tímy oslávili Čínsky Nový Rok

Publikované 8. 2. 2018

Ako súčasť ich osláv Čínskeho Nového Roka spoločnosť Kingfisher angažovala Team Building Asia na zorganizovanie tematickej oslavnej teambuildingovej aktivity. Kreatívny, hudobný a tanečný teambuildingový zážitok, Dragon Squad bol ideálnym výberom!

Tím z KSO Hong Kong bol rozdelený na dvanásť tímov a skutočne angažovaný, zatiaľ čo vytvorili, postavili a dekorovali obrovského draka. Potom ich draka oživili energickým a symbolickým dračím tancom pre šťastie a majetok v novom roku.

dragon dance hong kong kso

Po krátkej prezentácii o dôležitosti drakov v Ázijskej kultúre, začali účastníci skladať hlavu a chvost tejto obrovskej kreatúry. Oči, mihalnice, zuby a pohyblivé čeľuste boli prilepené a potom boli tejto mýtickej kreatúre pridané farby a unikátny flair na obohatenie osobnosti.

Reprezentanti všetkých tímov, ktorí boli zodpovední za výber hudby a vytvorenie tanečných pohybov, sa zúčastnili na sérii hudobných a choreografických workshopov. Tímoví lídri zaistili, že členovia tímu boli v súlade počas dračieho tanca. Ocenené bolo najlepšie vystúpenie a najlepšie dekorovaný drak.

“Dragon Squad je skvelá teambuildingová aktivita, ktorá zaistí skutočnú angažovanosť a zosúladenie tímov.” Valerie Cussenot ,General Manager KSO, Hong Kong
Všetky prípadové štúdie