Tímy oslávili Čínsky Nový Rok

Publikované 8. 2. 2018

Ako súčasť ich osláv Čínskeho Nového Roka spoločnosť Kingfisher angažovala Team Building Asia na zorganizovanie tematickej oslavnej teambuildingovej aktivity. Kreatívny, hudobný a tanečný teambuildingový zážitok, Dragon Squad bol ideálnym výberom!

Tím z KSO Hong Kong bol rozdelený na dvanásť tímov a skutočne angažovaný, zatiaľ čo vytvorili, postavili a dekorovali obrovského draka. Potom ich draka oživili energickým a symbolickým dračím tancom pre šťastie a majetok v novom roku.

dragon dance hong kong kso

Po krátkej prezentácii o dôležitosti drakov v Ázijskej kultúre, začali účastníci skladať hlavu a chvost tejto obrovskej kreatúry. Oči, mihalnice, zuby a pohyblivé čeľuste boli prilepené a potom boli tejto mýtickej kreatúre pridané farby a unikátny flair na obohatenie osobnosti.

Reprezentanti všetkých tímov, ktorí boli zodpovední za výber hudby a vytvorenie tanečných pohybov, sa zúčastnili na sérii hudobných a choreografických workshopov. Tímoví lídri zaistili, že členovia tímu boli v súlade počas dračieho tanca. Ocenené bolo najlepšie vystúpenie a najlepšie dekorovaný drak.

“Dragon Squad je skvelá teambuildingová aktivita, ktorá zaistí skutočnú angažovanosť a zosúladenie tímov.” Valerie Cussenot ,General Manager KSO, Hong Kong

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie