V Kingfisher Sourcing vyšli von a súťažili

Publikované 4. 6. 2017

Medzinárodná retailová firma, Kingfisher Sourcing Organisation (KSO) bola jednou z množstva vrcholových spoločností, ktoré sa zúčastnili na evente Breakthrough, série krátkych súťaživých tímových výziev, od Team Building Asia. Breakthrough je rýchla séria strategických a súťaživých cvičení, v ktorých tímy musia získať čo najviac bodov v zadanom čase. Celá skupina je rozdelená do tímov 8-10 ľudí a zúčastní sa aktivít ako:

Full Tilt

Strategická výzva, kde tímy využijú niekoľko špecifických nástrojov a limitovaný zdroj vody tak, aby priviedli objekt k plávaniu v obrovskom prístroj, a to čo najrýchlejšie. Inovatívne myslenie out of the box je nevyhnutné na víťazstvo.

Next Step

Inovatívna úloha, kde tímy stoja na predtlačenej podložke s matrixom očíslovaných kruhov. Ich úlohou je pohnúť naraz vždy iba jedným kruhom po spojných uzloch, od ich čísla k ich farbe. Množstvo plánovania a riešenie problémov sú potrebné na zvládnutie tejto výzvy.

Team Caterpillar

Naprieč špeciálne označenou traťou, sú členovia tímu pripevnení nohami k obrovským lyžiam a musia spoločne koordinovať tak, aby absolvovali sériu pretekov. V polovici cesty musí byť prekonaná prekážka a čas môže byť získaný alebo stratený, keď tímy menia ich lyže v určených pit-stopoch.

Ballista

Kreatívna konštrukčná výzva, kde tímy stavajú stredoveký katapult z bambusu, trubíc kolesa bicykla a šnúrok. Musia dokázať odpáliť špeciálnu loptu a aj ju chytiť. Každé úspešné chytenie získa ďalšie body.

Nakoniec sú všetky body sčítané a ceny sú odovzdané prvým trom miestam.

“Breakthrough je skvelý doplnok k hocijakej tímovej konferencii, keďže delegátom poskytne príležitosť vyjsť von a súťažiť medzi sebou, ako aj sa dobre zabaviť.” Valery Cussenot, Generálny riaditeľ, KSO Hong Kong

Príbehy klientov

Všetky prípadové štúdie