Spoločenská zodpovednosť firiem (CSR)

Iniciujte prevzatie zodpovednosti za váš sociálny, ekonomický a environmentálny dopad.

Corporate social responsibility (Spoločenská zodpovednosť firiem), CSR, je firemná iniciatíva na posúdenie a prevzatie zodpovednosti za efekty spoločnosti na prostredie a sociálny blahobyt. Catalyst teambuildingové produkty sú vytvorené tak, aby pomáhali firmám, ktoré sa chopia zodpovednosti za firemné akcie, podporujú pozitívny vplyv na prostredie a podporujú sociálne dobro.

Catalyst Global má skutočný vplyv na svet skrz teambuilding. U Catalyst je tento vplyv viac ako len slová a viac ako by ste očakávali. Celoživotné partnerstvo Catalyst Global a globálnej darovacej iniciatívy, Buy1GIVE1 (B1G1) nám umožňuje vytvoriť skutočnú zmenu u ľudí, ktorý možno nikdy nestretneme. B1G1 je sociálny podnik a nezisková organizácia s poslaním vytvoriť svet, ktorý je plný darovania. Zakaždým, keď sa niekto vo svete zúčastní na programe Catalyst Global s jedným z našich partnerov, Catalyst Global daruje na účely jedného z vybraných B1G1 projektov. Nekončí to iba pri tomto, partneri v sieti, ktorí sú členmi B1G1 taktiež darujú vždy keď zorganizujú nejaký program, znásobujúc darovanie!

Vysoko odporúčame aby ste sa pozreli na B1G1. Na rozdiel od konvenčných darcovských modelov, B1G1 pomáha malým a stredným podnikom dosiahnuť väčší sociálny vplyv, a to integráciou darovacích aktivít do ich každodenných obchodných aktivít, na vytvorenie unikátnych darovacích príbehov. Každá obchodná transakcia (a ako výsledok aj vaša každodenná aktivita) môže vplývať na životy aj tak malou čiastkou ako 1 cent. Pre nás v Catalyst to dopĺňa skvelý ‘kúzelný kruh’: skvelý dizajn hier, skvelý vplyv na účastníkov a ich firmy, robenie skvelých vecí; spolu s vami.

Tu je niekoľko návrhov ako naše teambuildingové produkty môžu byť navrhnuté tak, aby spolupracovali s vašou obľúbenou charitou, zámerom, sociálnym či environmentálnym projektom a/alebo NGO, umožňujúc vám sa aktívne zapojiť do akcií, ktoré rozmnožujú sociálne dobro a podporujú pozitívny vplyv na prostredie.

Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies