Rags To Riches

Vytvorenie obrovského loga z recyklovaných vecí.

1 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
20 - Neobmedzený

Popis

Pred začatím konferencie sú delegáti požiadaní aby doniesli nepotrebné oblečenie a iné ,,kvalitné" veci. Účastníci sú zadelení do tímov a spoločne vytvoria obrovskú verziu loga ich spoločnosti (či vybraného obrazu) za použitia všetkých darovaných vecí. Tímy spolupracujú tak, aby umiestnili svoje dary do predurčených, vyznačených miest. Na konci tejto aktivity vzlietne drone a zachytí toto ,,recyklované" umelecké dielo. Darované veci sú potom prerozdelené vybraným charitám.

Očakávané výsledky

Rags To Riches je skutočne zábavná CSR aktivita, ktorá povzbudzuje účastníkov, aby dali naspäť komunite a zároveň recyklovali nechcené veci. Vytvára to unikátny a naplňujúci zážitok pre každého. Rags To Riches nabáda účastníkov aby premýšľali viac o nechcených veciach, ktoré by inak skončili v koši. V evente, ktorý mobilizuje celý tím, tímy dávajú ako aj vytvárajú, dokazujúc, že tímová práca môže skutočne niečo zmeniť, nie len pre nás, ale aj pre svet okolo nás.

Súvisiaca referencia

Rags To Riches je veľmi príjemná aktivita, ktorá delegátov povzbudila k networkingu a zároveň im dala dobrý pocit zo spoločného dávania. Win - Win!

World Event Organisation

Požiadajte o ponuku