ibuild

Zapáľte tímovú komunikáciu

1.5 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
4 - Neobmedzený

Popis

V tejto vysoko pútavej aktivite sa pozornosť zameriava na komunikáciu a spoluprácu medzi oddeleniami. Každý účastník hrá dôležitú úlohu v úspechu svojho tímu. Účastníci sú rozdelení do malých skupín a je im pridelená špecifická úloha v komunikačnom reťazci. Cieľom je vytvoriť model z veľmi jednoduchých prvkov, pri sledovaní zvolenej stratégie v rámci obmedzeného času.

Očakávané výsledky

ibuild je zjednocujúca skúsenosť so silnými výsledkami zameraná na dôležitosť jazyka, spätnú väzbu a vytváranie stratégie projektu krok za krokom. Prísne pravidlá sú špeciálne navrhnuté tak, aby zdôrazňovali hlavné zásady presného odovzdávania informácií. Ibuild je skvelý spôsob, ako zlepšiť interné komunikačné zručnosti medzi rôznymi tímami alebo oddeleniami spoločnosti, ako aj komunikáciu so zákazníkmi. Na aktivitu ibuild nadväzuje krátka schôdza, na ktorej sú účastníci vyzvaní, aby sa podelili o svoje skúsenosti a načrtli závery.

Related Testimonial

IBuild bol neuveriteľne efektívny spôsob, ako sa zamerať na to, ako používame reč pri rozprávaní aj v reči nášho tela. Super zábavné a pútavé a vďaka tejto hre dbáme na spôsob, akým spolu komunikujeme.

Ferring

Požiadajte o ponuku