Peak Performance

Tímy pracujú ako súdržný tím a vedú expedíciu na vrchol Everestu.

1.5 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Počas 20 dňovej expedície sa tímy snažia viesť ich klientov na vrchol hory Everest a potom bezpečne naspäť do základného tábora. Musia zohľadniť rôznorodé faktory ako fitnes level klientov, počasie, najlepšiu trasu, aklimatizáciu, použitie kyslíka, stavanie stanov a stratégie na zdolanie ostatných tímov. Dôležité informácie sú doručené na ich tímový tablet každé ráno počas expedície. Tímy pretekajú proti ostatným tímom a robia rázne, ale rozumné a triezve rozhodnutia. Keďže miesto v jednotlivých výškových zónach je obmedzené, tímy, ktoré okolkujú budú vytlačené na menej ideálne trasy alebo neschopné sa pohnúť!

Počas cesty tímy dokončia aj niekoľko aktívnych výziev, zahŕňajúc stavanie stanov na čas, obliekanie lezeckých popruhov so zaviazanými očami a vypchávanie spacích vakov. Tímy tiež musia rozhodnúť čo ich sprievodca musí niesť - stany, kyslík a/alebo klientov. Klienti pre ich tímy získavajú body ako postupujú vyššie na horu Everestu, ale ak nevezmú adekvátne zásoby, riskujú chorobu z nedostatku aklimatizácie a možnú smrť s hroznými dôsledkami.

Očakávané výsledky

Peak Performance je emočný nástroj zážitkového učenia, ktorý bol vytvorený, aby zmenil porozumenie a postoj ľudí k mnohým aspektom ich konania v podnikaní a živote.

Výskum ukazuje, že metóda gamifikácie umožňuje účastníkom zažiť učenie za kratší čas a s trvalými výsledkami, použitím zaujímavých tém, hmatateľných komponentov, zábavy a súvislosti s podnikateľským prostredím. Stalo sa to široko uznávaným spôsobom zlepšovania učenia a vývoja na pracovisku.

Po tomto teambuildingovom zážitku účastníci používajú reflexné pozorovanie, aby identifikovali čo sa dialo počas tejto aktivity. Sú potom vyzvaní, aby porovnali ich pozorovania s okolnosťami z reálneho života. Takto sú účastníci schopní urobiť permanentné, efektívne zmeny v ich správaní.

together apartVzdialená - Hybridná - Viac miest

Táto aktivita bola navrhnutá pre osobné, vzdialené, hybridné tímy a tímy, ktoré sú na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na vzdialenú alebo hybridnú verziu tejto aktivity. Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Related Testimonial

Chceli sme aktivitu, ktorá vytvorí zmysel pre súťaživosť, príležitosť pre rýchle myslenie, flexibilitu, tímovú prácu a taktiež popri tom poskytne trocha zábavy pre náš tím. Náš tím sa naozaj zapojil. Výsledky vydržali aj naspäť v práci, kedy členovia tímu aplikovali naučené naspäť v kancelárii.

Skye London, People and Culture Manager
Artisan Recruitment

Požiadajte o ponuku