Peak Performance

Dobite Everest pomocou teamworku: 20-dňová dobrodružná biz hra!

1.5 - 3 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Ponorte sa do Peak Performance: je to vzdelávací program, ktorý mení hru! Zmeňte spôsob, akým pristupujete k práci aj k zábave, prostredníctvom pútavých úloh.

Výskum dokazuje, že gamifikácia robí učenie rýchlejšie a účinnejšie. Vďaka zábavným témam, praktickým prvkom a prepojeniu na svet práce je to výborný spôsob, ako podporiť vzdelávanie a rozvoj vo vašej firme. Peak Performance nie je len o hre – ide o trvalé, pozitívne zmeny vo vašom správaní.

Očakávané výsledky

Vydajte sa so svojím tímom na 20-dňové dobrodružstvo na Everest! Spolupracujte na bezpečnom vedení klientov na vrchol a späť, čelte výzvam a zdieľajte vo vašom tíme dôležité informácie každý jeden virtuálny deň.

Váš tablet je kľúčom k úspechu – tam hra prebieha. Všetky potrebné a neustále sa meniace informácie vidíte v reálnom čase na plátne. Robte rýchle rozhodnutia, riešte novovznikajúce problémy za pochodu a zažite, že 2+2 je viac ako 4. Bude váš sprievodca nosiť stany, kyslík alebo klientov? Každé rozhodnutie ovplyvní váš výstup.

Zapojíte sa tiež do fyzických výziev, ako je rýchle postavenie horolezeckého stanu, správne obliekanie výstroje, alebo balenie spacákov. Nie je to však len o dosiahnutí vrcholu; je to o tímovej práci, spoločných zážitkoch a spoločnom zdolaní Everestu. Ste pripravení na to najlepšie tímové dobrodružstvo?

Požiadajte o ponuku