Synergyk

Zdokonaľte TEAMWORK v tomto zábavnom a prepracovanom retro-tech programe

1.5 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
12 - 80

Popis

Synergyk je séria mini hier vhodná do akéhokoľvek prostredia a settingu. Program vedie facilitátor spolu s AI robotom, ktorý uvádza jednotlivé hry. Tie budete ovládať pomocou elektronických komponentov, ako sú tlačidlá, ovládače, alebo LED diódy. V programe si príde každý na svoje, preveríte svoje individuálne aj tímové zručnosti a skvele sa pritom zabavíte. Samotné hry, ale aj 8-bitová hudba a retroštýl, v akom sú boxy teleportuje späť do 80.rokov.

Očakávané výsledky

Do deja vás tentokrát vtiahne škodoradostný AI robot, ktorý vás priradí k jednotlivým herným boxom. Tie vyzerajú ako vystrihnuté z 80tych rokov, no sú prepracované najnovšou technológiou. Spomínate si ešte na joystick? Pracovať budete v 6 rôznych SYNERGYK minihrách, v ktorých sa kombinujú puzzle hry, fyzická koordináciu, zvukové aj vizuálne úlohy. V malých skupinkách bude každý člen vášho tímu dôležitou a nenahraditeľnou súčasťou. Budete sa musieť spoľahnúť jeden na druhého.

SYNERGYK je viac než len zábavnou aktivitou. Poskytuje manažérom užitočnú spätnú väzbu o silných stránkach a slabinách v tímovej práci a v spoločnom riešení problémov. Program neustále analyzuje vašu aktivitu a interakciu v tíme a vyhodnocuje vaše tímové kompetencie - výsledkom je report tímovej spolupráce na ktorom môžete ďalej stavať.

Požiadajte o ponuku