Crescendo

Zahrajte si ako orchester za menej ako hodinu!

30 minút - 2 hodiny
Vnútri
Spolupráca
16 - Neobmedzený

Popis

V Crescendo sa tímy naučia hrať ako sláčikový orchester za menej ako hodinu. Event sa začne tým, že si účastníci vypočujú interpretáciu inštruktorov. Nadchnutí a inšpirovaní sa dozvedia, že čoskoro budú tiež spoločne hrať. Nedôverčivosť sa rýchlo zmení na údiv, keď inštruktori dajú každému účastníkovi klasický sláčikový nástroj, violu či husle. Účastníci sú vedení lekciou o základoch hudby. Potom sa naučia časť finálnej kompozície. Nakoniec sa tieto dve sekcie za pomoci sprievodnej hudby spoja, aby spoločne hrali nádhernú hudbu. Vyžaduje si to tvrdú prácu, plné sústredenie a tímový prístup. Toto si budete pamätať…

Očakávané výsledky

Crescendo využíva silu hudby na zjednotenie tímov a dosiahnutie zdanlivo nemožného. Väčšina jednotlivcov by sa nedokázala naučiť hrať na hudobný nástroj za jednu hodinu, ale spoločne ako skupina pod správnym vedením a zameraná na spoločný cieľ sa to stáva možným. Hudba podporuje učenie a uvoľňovanie dopamínu, ktorý vytvára pocity eufórie a pozitivity. Neskutočný zážitok na zjednotenie tímu s trvalým, nezabudnuteľným efektom.

Súvisiaca referencia

Hľadali sme niečo unikátne a silné. Našli sme to v Crescendo. Zmenilo to naše zmýšľanie a demonštrovalo to, ako môžeme ísť s plným zameraním a uplatnením za hranice našich pomyselných limitov!

Ericsson

Požiadajte o ponuku