Crescendo

Zahrajte si ako orchester za menej ako hodinu!

30 minút - 2 hodiny
Vnútri
Spolupráca
16 - Neobmedzený

Popis

V Crescendo sa tímy naučia hrať ako sláčikový orchester za menej ako hodinu. Event sa začne tým, že si účastníci vypočujú interpretáciu inštruktorov. Nadchnutí a inšpirovaní sa dozvedia, že čoskoro budú tiež spoločne hrať. Nedôverčivosť sa rýchlo zmení na údiv, keď inštruktori dajú každému účastníkovi klasický sláčikový nástroj, violu či husle. Účastníci sú vedení lekciou o základoch hudby. Potom sa naučia časť finálnej kompozície. Nakoniec sa tieto dve sekcie za pomoci sprievodnej hudby spoja, aby spoločne hrali nádhernú hudbu. Vyžaduje si to tvrdú prácu, plné sústredenie a tímový prístup. Toto si budete pamätať…

Očakávané výsledky

Crescendo využíva silu hudby na zjednotenie tímov a dosiahnutie zdanlivo nemožného. Väčšina jednotlivcov by sa nedokázala naučiť hrať na hudobný nástroj za jednu hodinu, ale spoločne ako skupina pod správnym vedením a zameraná na spoločný cieľ sa to stáva možným. Hudba podporuje učenie a uvoľňovanie dopamínu, ktorý vytvára pocity eufórie a pozitivity. Neskutočný zážitok na zjednotenie tímu s trvalým, nezabudnuteľným efektom.

Súvisiaca referencia

Hľadali sme niečo unikátne a silné. Našli sme to v Crescendo. Zmenilo to naše zmýšľanie a demonštrovalo to, ako môžeme ísť s plným zameraním a uplatnením za hranice našich pomyselných limitov!

Ericsson

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho rozvojového programu hneď po debriefe. Vďaka nemu získate z programu ešte viac - podporí výsledky vzdelávania a porozumenie tomu, čo ste zažili a čo ste sa naučili. Pomocou tohto nástroja Team Assessment Tool podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj individuálnych aj tímových zručností. Tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom.
Zistite viacPožiadajte o ponuku