O nás

Objavte Catalyst teambuilding na Slovensku a Extraordinary, firmu v pozadí všetkých skvelých teambuildingových zážitkov na Slovensku.

Catalyst slovakia

O Catalyst Slovensko

Catalyst Team Building je na Slovensku prevádzkovaný pod exkluzívnou licenciou Extraordinary, prémiovej slovenskej team-buildingovej spoločnosti.

Čítať ďalej

team at catalyst slovakia

Tím Catalyst

Spoznajte tím Catalyst. Naši zamestnanci sú pripravení prediskutovať vaše požiadavky a prispôsobiť program pre vás. Opýtajte sa nás na cenu a konzultáciu zdarma.

Čítať ďalej

Catalyst Global Globe

O Catalyst Global

Catalyst Global sú pôvodcami korporátneho team-buildingu. Popredný svetový tvorca obchodných hier s portfóliom 140 preverených programov. Tieto team-buildingové programy sú distribuované po celom svete členmi siete Catalyst Team Building. Catalyst Slovensko má exkluzívnu licenciu pre predaj a dodávanie team-buildingových programov Catalyst na Slovensku.

Čítať ďalej

catalyst network

Catalyst team-buildingová sieť

Catalyst Slovensko je hrdým členom Catalyst Team Building siete, ktorá má viac ako 50 zástupcov vo viac ako 90 krajinách. Zdieľame najlepšiu prax a spolupracujeme na doručovaní vysoko kvalitných team-buildingových programov kdekoľvek na svete.

Čítať ďalej

b1g1 study tour

Sociálna zodpovednosť s dopadom - Catalyst Slovensko

Byť súčasťou siete Catalyst a jej doživotného partnerstva s globálnou iniciatívou dávania, Buy1GIVE1, umožňuje Catalyst Slovensko vytvárať skutočnú zmenu pre ľudí a komunity, ktoré to potrebujú. Za každého účastníka team-buildingového programu od Catalyst Slovensko darujeme neziskovej organizácii B1G1.

Čítať ďalej