O nás

Catalyst Slovensko je exkluzívnym partnerom siete Catalyst Global na Slovensku. Spoznajte firmu v pozadí jedinečných teambuildingov na Slovensku.

Catalyst slovakia

O Catalyst Slovensko

Catalyst Slovensko so sídlom v Bratislave je exkluzívnym partnerom Catalyst Global Team building na Slovensku. Naše aktivity sú navrhnuté tak, aby budovali silné, flexibilné a zdravé tímy. Či už chcete zlepšiť spoluprácu v tíme, zamerať celú skupinu na rovnaké ciele, alebo prepojiť ľudí na konferencii - máme pre vás riešenie. Viac ako 10 rokov pôsobíme na Slovensku a od roku 2023 sme sa rozrástli aj do susedného Rakúska. Naše programy vyvíjame spolu s partnerskými firmami v 90 krajinách sveta. Catalyst Global je najväčšia teambuilding sieť na svete a my sme hrdí na to, že ju zastupujeme u nás doma.

Čítať ďalej

team at catalyst slovakia

Tím Catalyst Slovensko

Spoznajte tím Catalyst Slovensko. Naši odborníci na teambuilding vám radi poradia. Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu.

Čítať ďalej

Catalyst Global World Map 2022

O Catalyst Global

Catalyst Global je najväčšia sieť teambuilding agentúr na svete. Vytvorili sme viac ako 140 overených programov, ktoré realizujeme po celom svete. Catalyst Slovensko má exkluzívnu licenciu na organizovanie teambuildingových programov Catalyst Global na Slovensku.

Čítať ďalej

Catalyst Team Building Network

Catalyst teambuildingová sieť

Catalyst Slovensko je hrdým partnerom Catalyst Global, ktorá má 50 partnerov v 90 krajinách sveta. Spolu vytvárame teambuildingové programy, ktoré realizujeme po celom svete. Zdieľame spolu nápady, zdroje, osvedčené postupy a obchodné príležitosti, aby sme našim klientom vytvorili relevantné a zábavné teambuildingové zážitky.

Čítať ďalej

b1g1 study tour

Sociálna zodpovednosť - Catalyst Slovensko

Catalyst Slovensko spolupracuje s globálnou iniciatívou Buy1GIVE1, pomocou ktorej podporujeme ľudí a komunity, ktoré to naozaj potrebujú. Za každého účastníka teambuildingového programu od Catalyst Slovensko darujeme percento zo zisku neziskovej organizácii Buy1GIVE1.

Čítať ďalej