Rozvoj ľudských (soft) zručností

Rozvíjanie ľudských zručností (human skills) v jednotlivcoch a tímoch vedie k zdravším a motivovanejším zamestnancom.

Pritiahnete si tak aj nových ľudí, ktorích je v dnešnej dobe nedostatok. Na teambuildingu sa sústreďte na konkrétne zručnosti, ktoré chcete zlepšiť a použite našu apku Team Assessment Tool, ktorou potvrdíte účinok teambuildingu a jeho dopad na vašich ľudí. Team Assesment Tool vám prinesie trvácne výsledky a podčiarkne všetko, čo ste sa na teambuildingu naučili.

Identifikujte zručnosti, ktoré chcete zlepšiť vo svojom tíme a preskúmajte naše tréningové programy, ktoré pomáhajú tieto zručnosti rozvíjať.

Rozhodujúce schopnosti pre efektívne tímy

Úspešné organizácie sú zložené z úspešných tímov. Úspešné pracovné tímy sú zložené z úspešných jednotlivcov.
Úspešní jednotlivci sú zamestnanci, ktorí v práci používajú to najlepšie zo seba. Zdá sa to byť jednoduché, ale ruku na srdce - koľko percent vašich zamestnancov využíva sadu svojich zručností vo vysokej miere?

Na porozumenie sebe aj ľuďom okolo nás dobre poslúži rozvoj mäkkých zručností - my ich voláme aj ľudské zručnosti (human skills). Ak do nich investujeme úsilie, sústredenú pozornosť aj odolnosť, tak nás na konci tunela čakajú zdravé pracovné vzťahy a zmysluplná kariéra.

Tu sú niektoré zo základných zručností pre spokojných jednotlivcov a harmonické tímy. Workshopy, tréningy a teambuildingové programy zameriavame na rôzne praktické zručnosti, ktoré robíme pomocou EnterTraining (Entertainment + Training) metódy, kde kombinujeme príjemné s užitočným.


Potrebujete poradiť? Spojte sa s nami