Team tréning a rozvoj Soft (Human) Skills

Rozvíjanie ľudských zručností (human skills) v jednotlivcoch a tímoch vedie k zdravším a motivovanejším zamestnancom.

Pritiahnete si tak aj nových ľudí, ktorích je v dnešnej dobe nedostatok. Na teambuildingu sa sústreďte na konkrétne zručnosti, ktoré chcete zlepšiť a použite našu apku Team Assessment Tool, ktorou potvrdíte účinok teambuildingu a jeho dopad na vašich ľudí. Team Assesment Tool vám prinesie trvácne výsledky a podčiarkne všetko, čo ste sa na teambuildingu naučili.

Identifikujte zručnosti, ktoré chcete zlepšiť vo svojom tíme a preskúmajte naše tréningové programy, ktoré pomáhajú tieto zručnosti rozvíjať.

Rozhodujúce schopnosti pre efektívne tímy

Úspešné organizácie sú zložené z úspešných tímov. Úspešné a zdravé pracovné tímy sú zase zložené z úspešných jednotlivcov. Úspešní jednotlivci sú zamestnanci, ktorí v práci používajú to najlepšie zo seba. Zdá sa to byť jednoduché, ale ruku na srdce - koľko percent vašich zamestnancov využíva sadu svojich zručností vo vysokej miere? Na porozumenie sebe aj ľuďom okolo nás dobre poslúži rozvoj mäkkých zručností - my ich voláme ľudské zručnosti (human skills). Ak do nich investujeme úsilie, sústredenú pozornosť aj odolnosť, tak nás na konci tunela čakajú zdravé pracovné vzťahy a zmysluplná kariéra.

Rozvoj jednotlivcov a kultúra tímovej práce v akejkoľvek organizácii vyžaduje praktické vedenie. Efektívny tímlíder je ten, ktorý dokáže nájsť a podporovať v každom jednotlivcovi jeho jedinečné zručnosti a využiť ich k úspechu tímu. Tu sú niektoré zo základných zručností pre spokojných jednotlivcov a harmonické tímy. Workshopy a teambuildingové programy sa zameriavajú na rôzne praktické zručnosti. To, čo chcete rozvíjať je kľúčové pri výbere teambuilding programu.


Potrebujete poradiť? Spojte sa s nami