Energia a sústredenie

Nanovo sa zamerajte, angažujte a zvýšte rozsah pozornosti na maximalizovanie ROI konferencie.

focus attention

Väčšina ľudí má ťažkosti ostať sústredený bez toho, aby sa nechali rozptýliť. Ľudia, ktorí vedia udržať pozornosť po dlhú dobu majú lepšie výsledky v kognitívnych výzvach. Rovnako ako pri budovaní tela, myseľ môže byť posilnená smerom k väčšiemu rozsahu pozornosti prostredníctvom pravidelných mentálnych cvičení.

Fyzické cvičenie taktiež hrá dôležitú úlohu pri okysličovaní mozgu, čo vedie k väčšej pozornosti. Výskum ukazuje, že pracovná produktivita a pozornosť k úlohe sa výrazne zvýšia pravidelným fyzickým cvičením. Benefity sa znásobujú, keď je fyzické cvičenie vykonávané spolu s druhými. Účasť na programe budovania well-beingu s aktivitami na doma môže pomôcť vyvinúť konzistentný tímový well-being program na pracovisku.

Fyzický pohyb alebo zmena tempa hrajú dôležitú úlohu pri udržaní energie a sústredenia počas mítingov a konferencií. Štúdie tiež ukázali, že okamžite po hoci aj miernej fyzickej aktivite sa zlepšuje riešenie problémov, pamäť a pozornosť. Prefíkaní plánovači mítingov a organizátori konferencií sú si vedomí kritickej úlohy prerušovaných energizujúcich činností na udržanie sústredenia delegátov a dosiahnutie cieľov konferencie. Energisery ako napríklad krátke, výrazné hudobné a rytmické aktivity prinesú totálnu zmenu tempa, osvieženie a energiu. Well-being aktivity okysličujú svaly a mozog, prinášajúc sviežosť a sústredenie.


Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies