Quickfire

Natlakujte do vášho eventu či konferencie príliv pozitívnej energie, napätia a zdravej súťaživosti.

30 minút - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Quickfire je súťaživá teambuildingová hra. Každý tím hru začne s iPadom, boxom náradia a malou čiastkou hernej meny. Ich úlohou je dokončiť čo najviac výziev v rámci zadaného času a zozbierať čo najviac bodov tak, aby porazili ostatné tímy. Mentálne, kreatívne a fyzické výzvy majú rôzne stupne ťažkosti a rôzne formy - fotky, video, jednoduchá otázka, otázka s viacerými možnosťami výberu, logické puzzle a viac. Tímy vyberajú zo stoviek dostupných výziev, každá vyžaduje náklady za pokus a má odmenu za úspešné dokončenie. Niektoré výzvy vyžadujú zapojenie všetkých členov skupiny, čo pridá potrebu rozhodného vedenia, stratégie a efektívnej komunikácie.

Rýchlosť hry sa stále zvyšuje s krátiacim sa časom! Vrcholí to horúčkovitým snažením sa v záverečných minútach podujatia, čo vytvára mimoriadnu atmosféru zábavy, smiechu a naliehavosti. Víťazný tím je odmenený.

Očakávané výsledky

V Quickfire úspešné tímy efektívne spolupracujú, vytvárajú si dôveru a oceňujú vlastné schopnosti a rôznorodé zručnosti druhých. Skupinové výzvy vyžadujú použitie inovatívneho myslenia a efektívnej komunikácie aby tímy vyvinuli spoločnú stratégiu a pustili sa rýchlo do akcie.

Quickfire prináša veľa smiechu a zanechá tímy s pocitom jednoty.

Related Testimonial

We have been focusing on team dynamics, skills and roles in our team. Quickfire was brilliant in helping people to see their own strengths and weaknesses and appreciate the same in others too. We have noticed a significant difference in the way people communicate and work with each other since the activity.

Novartis

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

This product is ideally suited to a guided post-event debrief. To enhance the learning and make this activity even more meaningful conclude your experience with our unique purpose-built app. A customised debrief using Team Assessment Tool will bring lasting results and quantifiable returns, fostering team cohesion, individual personal growth, skills development, and thereby driving performance. Find Out MorePožiadajte o ponuku