Quickfire

Natlakujte do vášho eventu či konferencie príliv pozitívnej energie, napätia a zdravej súťaživosti.

30 minút - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Quickfire je súťaživá teambuildingová hra. Každý tím hru začne s iPadom, boxom náradia a malou čiastkou hernej meny. Ich úlohou je dokončiť čo najviac výziev v rámci zadaného času a zozbierať čo najviac bodov tak, aby porazili ostatné tímy. Mentálne, kreatívne a fyzické výzvy majú rôzne stupne ťažkosti a rôzne formy - fotky, video, jednoduchá otázka, otázka s viacerými možnosťami výberu, logické puzzle a viac. Tímy vyberajú zo stoviek dostupných výziev, každá vyžaduje náklady za pokus a má odmenu za úspešné dokončenie. Niektoré výzvy vyžadujú zapojenie všetkých členov skupiny, čo pridá potrebu rozhodného vedenia, stratégie a efektívnej komunikácie.

Rýchlosť hry sa stále zvyšuje s krátiacim sa časom! Vrcholí to horúčkovitým snažením sa v záverečných minútach podujatia, čo vytvára mimoriadnu atmosféru zábavy, smiechu a naliehavosti. Víťazný tím je odmenený.

Očakávané výsledky

V Quickfire úspešné tímy efektívne spolupracujú, vytvárajú si dôveru a oceňujú vlastné schopnosti a rôznorodé zručnosti druhých. Skupinové výzvy vyžadujú použitie inovatívneho myslenia a efektívnej komunikácie aby tímy vyvinuli spoločnú stratégiu a pustili sa rýchlo do akcie.

Quickfire prináša veľa smiechu a zanechá tímy s pocitom jednoty.

Related Testimonial

Po dlhom čase sme sa rozhodli využiť Quickfire ako aktivitu na spájanie ľudí naprieč celou spoločnosťou. Bolo to skvelé rozhodnutie, ktoré splnilo naše očakávania. Ľudia vo firme, ktorí sa pred aktivitou nepoznali, začali spolu komunikovať. Quickfire nám pomohol pekne prepojiť celý NOVIS a rozdúchať tímového ducha.

Anna, Team Leader, Novis

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho teambuildingu, hneď po debriefe. Podporí výsledky teambuildingu a porozumenie toho, čo ste zažili a čo nové ste sa naučili. Pomocou nástroja Team Assessment Tool získate trvácne výsledky, podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj zručností a tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom. Zistite viacPožiadajte o ponuku