Quickfire

Natlakujte do vášho eventu či konferencie príliv pozitívnej energie, napätia a zdravej súťaživosti.

30 minút - 4 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
8 - Neobmedzený

Popis

Quickfire je súťaživá teambuildingová hra. Každý tím hru začne s iPadom, boxom náradia a malou čiastkou hernej meny. Ich úlohou je dokončiť čo najviac výziev v rámci zadaného času a zozbierať čo najviac bodov tak, aby porazili ostatné tímy. Mentálne, kreatívne a fyzické výzvy majú rôzne stupne ťažkosti a rôzne formy - fotky, video, jednoduchá otázka, otázka s viacerými možnosťami výberu, logické puzzle a viac. Tímy vyberajú zo stoviek dostupných výziev, každá vyžaduje náklady za pokus a má odmenu za úspešné dokončenie. Niektoré výzvy vyžadujú zapojenie všetkých členov skupiny, čo pridá potrebu rozhodného vedenia, stratégie a efektívnej komunikácie.

Rýchlosť hry sa stále zvyšuje s krátiacim sa časom! Vrcholí to horúčkovitým snažením sa v záverečných minútach podujatia, čo vytvára mimoriadnu atmosféru zábavy, smiechu a naliehavosti. Víťazný tím je odmenený.

Očakávané výsledky

V Quickfire úspešné tímy efektívne spolupracujú, vytvárajú si dôveru a oceňujú vlastné schopnosti a rôznorodé zručnosti druhých. Skupinové výzvy vyžadujú použitie inovatívneho myslenia a efektívnej komunikácie aby tímy vyvinuli spoločnú stratégiu a pustili sa rýchlo do akcie.

Quickfire prináša veľa smiechu a zanechá tímy s pocitom jednoty.

Súvisiaca referencia

Po dlhšom čase sme sa rozhodli pre teambuilding. Vybrali sme si Quickfire ako aktivitu na prepojenie ľudí naprieč firmou. Bolo to skvelé rozhodnutie, ktoré splnilo naše očakávania. Ľudia vo firme, ktorí sa pred aktivitou nepoznali, začali medzi sebou komunikovať. Quickfire nám pomohol pekne prepojiť celý NOVIS a naštartovať tímového ducha.

Anna, Team Leader, Novis

Požiadajte o ponuku