Chain Reaction TableTop

Vytvorte sériu reťazových reakcií.

1 - 4 hodiny
Vnútri
Spolupráca
12 - Neobmedzený

Popis

Účastníci našich eventov často žasnú, čo dokážu vyrobiť z kopy bizarných predmetov. Cieľom tohto tímového programu je, aby každý tím postavil mechanizmus, ktorý bude súčasťou komplexnej reťazovej reakcie. Tímy musia vytvoriť spoločnú víziu a stratégiu práce a zároveň zapojiť svoju kreativitu na plné obrátky a opatrne narábať s dostupnými zdrojmi a časom. Iste poznáte videá dômyselných reťazových reakcií napr. Joseph´s Machines, kde jedna spúšťa druhú a vy sledujete ako všetko perfektne funguje. Teraz to môžete zažiť na vlastnej koži.

Očakávané výsledky

Kolaborácia medzi tímami na zdieľanie vedomostí a materiálov je nevyhnutná pre úspech a na rozšírenie limitov kreativity. Tímy pracujú na vývoji spoločnej vízie, vytvárajú spoločnú stratégiu, ktorú uskutočnia aplikovaním skvelých zručností na poli manažmentu projektov a zdrojov. Úspešné tímy rozumejú úlohe a kartám, odhadnú dostupné materiály, vytvoria približný plán a potom tento plán počas konštrukcie zhodnotia a príslušne adaptujú a zmenia. V testovacích fázach sa tímy naučia vytrvalosti napriek ťažkostiam a pozornosti pre detaily v ústrety excelencii. Chain Reaction vytvára skutočný pocit spoločného účelu a trvalý zdieľaný zážitok, kedy sú ich snahy odmenené úspechom.

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac lokácií

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho rozvojového programu hneď po debriefe. Vďaka nemu získate z programu ešte viac - podporí výsledky vzdelávania a porozumenie tomu, čo ste zažili a čo ste sa naučili. Pomocou tohto nástroja Team Assessment Tool podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj individuálnych aj tímových zručností. Tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom.
Zistite viacPožiadajte o ponuku