Chain Reaction TableTop

Vytvorte sériu reťazových reakcií.

1 - 4 hodiny
Vnútri
Spolupráca
12 - Neobmedzený

Popis

Účastníci našich eventov často žasnú, čo dokážu vyrobiť z kopy bizarných predmetov. Cieľom tohto tímového programu je, aby každý tím postavil mechanizmus, ktorý bude súčasťou komplexnej reťazovej reakcie. Tímy musia vytvoriť spoločnú víziu a stratégiu práce a zároveň zapojiť svoju kreativitu na plné obrátky a opatrne narábať s dostupnými zdrojmi a časom. Iste poznáte videá dômyselných reťazových reakcií napr. Joseph´s Machines, kde jedna spúšťa druhú a vy sledujete ako všetko perfektne funguje. Teraz to môžete zažiť na vlastnej koži.

Očakávané výsledky

Kolaborácia medzi tímami na zdieľanie vedomostí a materiálov je nevyhnutná pre úspech a na rozšírenie limitov kreativity. Tímy pracujú na vývoji spoločnej vízie, vytvárajú spoločnú stratégiu, ktorú uskutočnia aplikovaním skvelých zručností na poli manažmentu projektov a zdrojov. Úspešné tímy rozumejú úlohe a kartám, odhadnú dostupné materiály, vytvoria približný plán a potom tento plán počas konštrukcie zhodnotia a príslušne adaptujú a zmenia. V testovacích fázach sa tímy naučia vytrvalosti napriek ťažkostiam a pozornosti pre detaily v ústrety excelencii. Chain Reaction vytvára skutočný pocit spoločného účelu a trvalý zdieľaný zážitok, kedy sú ich snahy odmenené úspechom.

Online - Prezenčne - Viac miest

Online - Prezenčne - Viac lokácií

Táto aktivita bola navrhnutá pre tímy, ktoré sú fyzicky spolu, online, alebo spolu na viacerých miestach. Ak váš tím pracuje z domu, v rôznych regionálnych kanceláriách alebo v rôznych krajinách, opýtajte sa nás na online, alebo hybridnú verziu tejto aktivity.

Spojte sa s nami a zistite, ako môžeme prispôsobiť tento zážitok pre váš tím.

Požiadajte o ponuku