Bridging The Divide

Kolaboratívna tímová stavba mosta.

1 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
24 - Neobmedzený

Popis

V Bridging the Divide tímy stavajú most a časti mosta na základe zákazníckych špecifikácií, pričom sa musia vysporiadať s obmedzenými zdrojmi, prekážkami v komunikácii a prísnym časovým limitom. Mosty sú každým tímom kreatívne navrhnuté, dekorované a označené. Ceny sa udeľujú za najkreatívnejší inžiniersky dizajn, najlepší branding a najefektívnejšie využitie zdrojov.

Konečná konštrukcia tohto eventu spojí mosty všetkých tímov do jedného obrovského firemného mosta. Napínavé veľké finále zahŕňa diaľkovo ovládané auto, ktoré prejde po celej dĺžke mosta.

Očakávané výsledky

Bridging the Divide je náročné a angažujúce teambuildingové cvičenie, kde je každý tím dodávateľom a zároveň zákazníkom.

S limitovaným časom a zdrojmi musia tímy využívať rozumný manažment projektov, aby uspeli. Konečný cieľ je plne kolaboratívny: všetky oddelenia organizácie sa usilujú o plnenie svojich vlastných cieľov, ale zároveň hrajú kľúčovú úlohu pri dosahovaní cieľov organizácie ako celku.

Súvisiaca referencia

Tímy začali s projektovaním mosta a networkingom, aby zistili, kto sú ich dodávatelia a zákazníci, a potom sa pustili do stavby komponentov mosta. Spoločne všetci dosiahli veľkolepý výsledok. Ďaleko to prevýšilo naše očakávania - komplexná a odmeňujúca teambuildingová aktivita.

Unilever

Požiadajte o ponuku