The Big Picture

Tímy spolupracujú pri tvorbe obrovskej maľby, ktorá odráža hodnoty spoločnosti.

1 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
12 - Neobmedzený

Popis

Tímový program The Big Picture sa začína rozdelením jednotlivcov do malých tímov. Tímy dostanú štetce, farby, diagram naznačujúci pozíciu ich plátna a prázdne plátno. Potom začnú spoločne miešať farby tak, aby vytvorili správne farby pre ich dielo. Čoskoro si tímy uvedomia, že na úspech celkového umeleckého diela je potrebné komunikovať a spolupracovať s tímami, ktorých plátna sú vedľa ich vlastného, aby zaistili, že sa čiary a farby zhodujú. Čerešničkou na torte je veľkolepé odhalenie The Big Picture, ktoré nasleduje po stručnom debrífingu a vždy vyvolá obrovský potlesk. Zapojte vašich ľudí do spoločnej vízie a darujte im tento veľkolepý zážitok.

Očakávané výsledky

Z času na čas je potrebné urobiť krok vzad a pozrieť sa na ‘big picture’, t.j. celkový obraz, predovšetkým keď posudzujete organizáciu a ako jej ľudia fungujú a komunikujú. V The Big Picture je zdôraznená dôležitosť tímovej práce, kooperácie a komunikácie, prostredníctvom procesu maľovania umeleckého diela epických rozmerov. Pred eventom s vami naši grafický dizajnéri spolupracujú na vyvinutí umeleckého diela, ktoré reflektuje vaše ciele, hodnoty, misiu a víziu. Inšpirujúc jeho proporciami a s veľkolepým odhalením, The Big Picture je skutočne zlatým momentom pre každú spoločnosť.

Fyzický odstup

physical distancing

Fyzický odstup

Túto aktivitu plne prispôsobíme tomu, aby ste si ju užili a zároveň dodržali pravidlá týkajúce sa fyzického odstupu. Program je upravený tak, aby nedošlo k výmene herného materiálu a doplnkov medzi účastníkmi. Naši facilitátori vás budú sprevádzať celým zážitkom a zabezpečia, aby si aktivitu každý aktivitu užil a zároveň dodržal hygienické opatrenia. Spojte sa s nami a vybraný program spoločne upravíme tak, aby sa hodil vašim očakávaniam a páčil vášmu tímu.

Related Testimonial

Dobre sme sa zabavili. The Big Picture bol naozaj náučný program. Váš tím bol veľmi dobre informovaný a profesionálny. Vedeli, čo sa od nich očakáva a dokázali to s ľahkosťou. Tím EXCO ukázal veľké zmeny a tímového ducha medzi nami a našimi spoluhráčmi.

USAID

Požiadajte o ponuku