Beat the Box

Uniknite vašim hraniciam!

1.5 - 2 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
15 - Neobmedzený

Popis

Beat the Box začína tajomným video posolstvom, v ktorom záhadný hlas vyzve účastníkov k hre. Každý tím dostane kovový box. Dnu je niekoľko ďalších uzamknutých boxov a každý z nich obsahuje záhadu na vyriešenie. V miestnosti tikajú hodiny odpočítavajúce minúty.

Tímy začnú riešiť úlohy, lúštiť kombinácie a odhaľovať tajomstvá, aby postúpili od jedného boxu k nasledujúcemu. Nakoniec musia tímy rozlúštiť kód a zadať ho do elektronického zámku pred vypršaním času. Dokáže váš tím Beat the Box?

Očakávané výsledky

V Beat the Box sú tímová práca a kolaborácia nevyhnutné pre úspech. Účastníci kombinujú ich rozličné schopnosti na vyriešenie problémov a vytváranie kreatívnych riešení. Tlak je obrovský a hoci chvíľami tímy budú pochybovať o úspechu, chladná hlava, logický prístup a sebadôvera zaistia úspech.

Skutočná skúška tímovej práce. Počas celej aktivity sa tímy učia pracovať účinne a efektívne v rámci prísneho časového limitu. Beat the Box je skutočne kolaboratívne tímové cvičenie, kedy vo finále všetky tímy musia spolupracovať, aby zlúčili ich nápovede a rozlúštili správny kód.

Požiadajte o ponuku