Go Team

Zabavte sa pri hľadaní pokladov s jedinečnou aplikáciou Go Team.

1 - 4 hodiny
Vonku
Súťaživosť aj spolupráca
10 - Neobmedzený

Popis

Go Team Treasure Hunt je jednou z najobľúbenejších aktivít našich klientov. Aplikácia inštalovaná na iPadoch pomáha navigovať tímy k ich stanovištiam. Akonáhle sa tímy dostavia k ich stanovišťu, GPS spustí výzvy vo forme otázok, hádaniek a obrázkov, na ktorých dokončení budú spolupracovať. Účastníci hry môžu vyraziť do rušného mesta, po horských chodníkoch či dokonca na vodu za hľadaním pokladov. Táto online aplikácia vytrhne zamestnancov z ich rutinnej práce a donúti ich premýšľať kreatívne. Dostanú sa do kontaktu s ľuďmi z firmy, s ktorými by sa normálne do kontaktu nedostali, pomôže im zlepšiť spoluprácu, dôveru a prísť s novými nápadmi. Tímy zistia, že aj neúspech môže viesť vo finále k úspechu tým – ak sa poučia z chýb, ktoré urobili. Nové výzvy, racionálne a strategické myslenie môžu byť kľúčom k ďalšiemu rozvoju vášho tímu. Vezmite si tablety a ide sa do ulíc!

Očakávané výsledky

Go Team je dobre známy svojou schopnosťou napomôcť lepšej komunikácii v skupine, keďže podporuje otvorenú komunikáciu a diskusiu. Zlepšuje vzťahy a tým aj kvalitu vyprodukovanej práce. Go Team taktiež motivuje zamestnancov vytvorením hracieho poľa, kde môže každý voľne vyjadriť svoje myšlienky a nápady, a tým ich motivuje vystaviť sa novým výzvam. Go Team vezme tímy von z ich zaužívaného pracovného prostredia a podnieti ich kreatívne myslenie. Spolupráca s ostatnými, s ktorými nezvyknú pracovať, búra bariéry, vytvára dôveru a inšpiruje kreativitu a svieže zmýšľanie. Výzvy v Go Team aplikácii zaistia, že účastníci vyvinú zručnosti na riešenie problémov. Tímy sa tiež naučia, že zlyhanie môže viesť k úspechu, keď zmenia ich prístup k výzve a racionálne a strategicky zmýšľajú, aby zmenili a zlepšili ich postupy.

Súvisiaca referencia

Teambuilding, ktorý ste zorganizovali, na nás urobil neuveriteľný dojem! Bol to vynikajúci príklad toho, ako spojiť skupinu jednotlivcov a vytvoriť súdržný, spolupracujúci tím. Aktívna povaha programu vniesla do účastníkov veľa energie a vzrušenia, vďaka čomu to bolo ešte pútavejšie. Teambuilding poskytol každému príležitosť predviesť svoje jedinečné silné stránky a talent a zároveň povzbudil tímovú prácu a spoluprácu. Obzvlášť ma zaujal spôsob, akým teambulding uľahčil komunikáciu a riešenie problémov. Tímové výzvy boli podnetom na zamyslenie a vyžadovali od nás kritické myslenie a kreativitu. Okrem toho nám cvičenie pomohlo vybudovať dôveru a vzťah v tíme. Ďakujeme, že ste nám poskytli taký pozoruhodný teambuildingový zážitok!

Ala
The World Bank

Požiadajte o ponuku