Well-being

​Well-being, fyzické, mentálne a spirituálne zdravie sú dôležité pre angažovanosť a výkon zamestnancov.

Well-being na pracovisku má najvyššiu dôležitosť pre angažovanosť a výkon zamestnancov. Keďže väčšina ľudí na svete trávi viac času prácou ako čímkoľvek iným, adresovanie well-beingu na pracovisku je ideálnym miestom na vývin praktík, ktoré podporujú zdravie.

Výskum ukazuje, že firmy, ktoré investujú do dlhodobých zdravotných a well-being stratégií vnímajú vyčísliteľné prínosy prostredníctvom zníženia absencie, väčšieho entuziazmu zamestnancov a uplatnenia v práci.

Je dôležité vytvoriť kultúru zdravia na pracovisku prostredníctvom konzistentnej efektívnej a strategickej komunikácie, ktorá zamestnancov vzdeláva a motivuje s dôverou a úprimnosťou. Efektívna well-being stratégia je závislá na záväzku lídrov presadzovať jej hodnoty a byť príkladnými vzormi. Organizácie fyzického prostredia a sietí sociálnej podpory musia byť navrhnuté tak, aby podporovali zdravie.

Teambuildingové programy sa osvedčili ako efektívna súčasť well-being stratégie na pracovisku. Head to Toe prináša jednoduchú jógu na pracovisko. Two Tribes skúmajú domorodé hry, umožňujúc všetkým stať sa aktívnymi na hracom poli. Programy ako Mind to Motion, Global Grooves a One Voice prinášajú radosť a well-being skrz neobmedzenú, kreatívnu hudbu, pohyb a rytmus.

Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies