Súťaživý duch

Zdravá súťaživosť, ako strojca úspechu, vedie ľudí k tomu aby dosahovali ich najlepšie výsledky.

competitive spirit

Súťaživosť, ako strojca úspechu vedie ľudí k tomu aby dosahovali ich najlepšie výsledky, ale môže viesť aj k toxickej mentalite, ktorá podkopáva a ničí tímové ciele a firemnú kultúru.

Kompetentní manažéri predaja vytvárajú víťaznú a podpornú kultúru. Vyberú príjemných ale súťaživých, úspechom riadených jednotlivcov a pomôžu im porozumieť ako sa im darí v porovnaní s ich kolegami. Vytvárajú prostredie, ktoré vyzýva jednotlivcov aby súťažili sami so sebou. Neustále chcenie pracovať čo najlepšie ale so slobodou vyjsť z ich komfortnej zóny a snažiac sa o osobné zlepšenie, dosahujúc vyššie a vyššie ciele.

Je potrebné zaistiť aby súťaživé prostredie ostalo zdravé, zamerané a vytvoriť individuálne vlastníctvo celkových cieľov tímu. Nájdenie ciest ako povzbudiť jednotlivcov aby zjednotili ich osobné ciele s firemnými. Oslava tímových ako aj individuálnych úspechov. Povzbuďte jednotlivcov aby zdieľali ich osobné a profesionálne ciele so skupinou, aby sa navzájom vnímali ako jednotlivci, spoločne oslavovali ich úspechy a vedeli ako si navzájom pomôcť dosiahnuť spoločné ciele.


Spojte sa s nami

Pozrite sa na tento výber obľúbených programov.
Nenašli ste to, čo hľadáte?

Spojte sa s nami

Súvisiace Case Studies