Win It In A Minute

Tímy využijú tímovú prácu a komunikačné zručnosti na dokončenie zábavnej a akčnej série 60 sekundových výziev.

30 minút - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť
10 - Neobmedzený

Popis

Program Win It In A Minute je inšpirovaný televíznymi hrami a plný vzrušujúcich a nervydrásajúcich momentov, kedy vaše tímy bojujú v rôznorodých a bizarných 60 sekundových výzvach. Keď moderátor odhalí jednotlivé výzvy, tímy sa najprv poradia a rozhodnú, ktorý člen tímu je najvhodnejší pre danú úlohu. Potom súťažia v splnení výzvy do jednej minúty a posunú sa k ďalšej výzve. Počas programu je priebežne aktualizované skóre a tímom je oznámená ich pozícia. Je tu aj niekoľko extra výziev a bonusových aktivít na získanie dodatočných bodov, čo udržiava skvelú energiu počas celej aktivity.

Očakávané výsledky

Win It in a Minute je angažujúce, energetické a zábavné. Má to úžasné benefity pre komunikačné zručnosti tímov a rozvoj tímovej stratégie. Výzvy sú zábavné a zahrňujúce, a otvorený formát zaručuje, že sú všetci posmelení zapojiť sa, bez toho aby boli zneistený z toho, že sú v centre pozornosti. Dokázateľne to pozdvihuje morálku jednotlivcov a zároveň sa členovia tímu spoznajú mimo zvyčajného pracovného prostredia.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho rozvojového programu hneď po debriefe. Vďaka nemu získate z programu ešte viac - podporí výsledky vzdelávania a porozumenie tomu, čo ste zažili a čo ste sa naučili. Pomocou tohto nástroja Team Assessment Tool podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj individuálnych aj tímových zručností. Tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom.
Zistite viacPožiadajte o ponuku