Animate

Vytvorte si vlastnú stop motion animáci.

2 - 4 hodiny
Vnútri
Súťaživosť aj spolupráca
10 - 100

Popis

Poznáte stop motion animáciu? Je to technika snímania objektu, kedy je tento objekt medzi jednotlivými snímkami po malých častiach posúvaní tak, aby vznikla ilúzia pohybu ak sú snímky hrané v jednej sekvencii. Animate je zábavný a kreatívny teambuildingový event, založený práve na tejto technike.

Tímy sú vyzvané aby vytvorili unikátnu digitálnu stop motion animáciu o určenej téme. V Animate tímy začnú vytvorením storyboardu pre ich želanú výslednú animáciu. Potom v ich štúdiu natočia jednotlivé snímky, posúvajúc objekty po malých kúskoch. Po dokončení je video prehrané a účastníci môžu vidieť ako je ich príbeh oživený v jedinečných a často vtipných výsledkoch.

Očakávané výsledky

V Animate hrá každý dôležitú úlohu. Komunikácia, plánovanie a koordinácia sú dôležitými elementmi filmovania. Animate pomáha oživiť biznisové otázky, uvedenie produktu či kľúčové posolstvá, a to zábavným a podnetným spôsobom.

Téma tejto aktivity môže byť prispôsobená pre váš tím, projekt či firmu. Téma určí rámec, no príbeh/posolstvá sú limitované iba predstavivosťou tímov. Inšpiráciou sú slová Franka Capra : "Vo filmoch neexistujú pravidlá. Iba hriechy. A najväčším hriechom je stagnácia." V Animate majú účastníci slobodu využiť ich kreatívne myslenie, spolupracovať a zdieľať ich inovatívne nápady.

Related Testimonial

Program sa nám veľmi páčil. Účel splnil, navzájom sme sa zoznámili a museli sme spolu spolupracovať. Najskôr sa všetkých zdalo, že 2 hodiny je veľa. V zápale hry, čas plynul rýchlo. Ukázalo sa kto je najviac kreatívny

Jana Káčerová, Trade marketing specialist, Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Požiadajte o ponuku