Flat Out Formula One

Postavte si Formulu 1 v skutočnej veľkosti a zajazdite si s ňou na pretekoch.

2 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť aj spolupráca
16 - Neobmedzený

Popis

Unikátny zážitok, ktorým zaradíte tú najvyššiu rýchlosť. Každý tím dostane podrobné konštrukčné plány a musí zapojiť všetky svoje schopnosti, aby premenil kopu kartónu na špičkové pretekárske auto s dokonale synchronizovaným ľudským pohonom v skutočnej veľkosti. Na záver všetkých čaká Grand Prix, kde tímy vyrazia na preteky! Kľúčom k úspechu je správne pochopenie cieľa, efektívne rozdelenie síl a výsledná produktivita každého z členov tímu. Zažite naživo, že 2+2 je viac ako 4.

Očakávané výsledky

Tímy musia efektívne rozdeliť roly a úlohy, aby zaistili kooperáciu a to, že konštrukcia pôjde podľa plánu v rámci zadaného časového limitu. Je to náročný projekt, ktorý na úspech vyžaduje využitie a angažovanosť všetkých členov tímu. Tímy použijú ich kreatívne a artistické schopnosti na zdokonalenie ich F1 auta. Konečný dizajn áut vyžaduje veľa kreativity a finálny závod sa nezaobíde bez dokonalého nácviku celej akcie. Finálne preteky poháňajú zdravého súťaživého ducha medzi tímami. Počas veľkolepej ceremónie sú ocenené 3 víťazné tímy.

Related Testimonial

Flat Out Formula One je unikátny a inovatívny teambuildingový event, kde sa každý zapojí a zameria na víťazstvo. Od konštrukcie až po dekoráciu, debriefing a preteky, je možné cítiť tímového ducha a finálne preteky vytvoria zapamätateľný event pre všetkých zúčastnených.

Geok Pin Tan, Finance Director
DDB Worldwide Ltd.

Team Assesment Tool

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento nástroj je určený na záver vášho teambuildingu, hneď po debriefe. Podporí výsledky teambuildingu a porozumenie toho, čo ste zažili a čo nové ste sa naučili. Pomocou nástroja Team Assessment Tool získate trvácne výsledky, podporíte tímovú súdržnosť, individuálny osobný rast, rozvoj zručností a tým zvýšite výkonnosť vášho tímu aj jednotlivcov v ňom. Zistite viacPožiadajte o ponuku