Flat Out Formula One

Postavte si Formulu 1 v skutočnej veľkosti a zajazdite si s ňou na pretekoch.

2 - 3 hodiny
Indoor aj Outdoor
Súťaživé / Kolaboratívne
16 - Neobmedzený

Popis

Unikátny zážitok, ktorým zaradíte tú najvyššiu rýchlosť. Každý tím dostane podrobné konštrukčné plány a musí zapojiť všetky svoje schopnosti, aby premenil kopu kartónu na špičkové pretekárske auto s dokonale synchronizovaným ľudským pohonom v skutočnej veľkosti. Na záver všetkých čaká Grand Prix, kde tímy vyrazia na preteky! Kľúčom k úspechu je správne pochopenie cieľa, efektívne rozdelenie síl a výsledná produktivita každého z členov tímu. Zažite naživo, že 2+2 je viac ako 4.

Očakávané výsledky

Tímy musia efektívne rozdeliť roly a úlohy, aby zaistili kooperáciu a to, že konštrukcia pôjde podľa plánu v rámci zadaného časového limitu. Je to náročný projekt, ktorý na úspech vyžaduje využitie a angažovanosť všetkých členov tímu. Tímy použijú ich kreatívne a artistické schopnosti na zdokonalenie ich F1 auta. Konečný dizajn áut vyžaduje veľa kreativity a finálny závod sa nezaobíde bez dokonalého nácviku celej akcie. Finálne preteky poháňajú zdravého súťaživého ducha medzi tímami. Počas veľkolepej ceremónie sú ocenené 3 víťazné tímy.

Related Testimonial

Tento skvelý program prekonal naše očakávania. Vaši zamestnanci odviedli vynikajúcu robotu a udržali náš F1 Challenge event svieži! Dobrá práca & len tak ďalej! Všetci sa už tešia na ďalší event!

Carrier Transicold

Požiadajte o ponuku