Social Responsibility for Real Impact

Celoživotné partnerstvo Catalyst s globálnou darcovskou iniciatívou, Buy1GIVE1 (alebo B1G1), nám umožňuje reálne ovplyvniť ľudí a komunity v núdzi. Za každého účastníka Catalyst teambuildingového programu darujeme namiesto peňazí konkrétnu veci (napr. obedy pre 10 detí na rok, bicykel či učebné materiály), ktorú ľudia v danej neziskovej organizácií skutočne potrebujú.

Catalyst Global má skutočný vplyv na svet skrz teambuilding. U Catalyst je tento vplyv viac ako len slová a viac ako by ste očakávali. Zakaždým, keď sa niekto vo svete zúčastní na programe Catalyst Global s jedným z našich partnerov, Catalyst Global daruje na účely jedného z vybraných B1G1 projektov. Nekončí to iba pri tomto, partneri v sieti, ktorí sú členmi B1G1 taktiež darujú vždy keď zorganizujú nejaký program, znásobujúc darovanie!

Vysoko odporúčame, aby ste sa bližšie pozreli na B1G1. Narozdiel od konvenčných darcovských modelov, B1G1 pomáha malým a stredným podnikom dosiahnuť väčší sociálny vplyv, a to integráciou darovacích aktivít do ich každodenných obchodných aktivít. Každá obchodná transakcia (a ako výsledok aj vaša každodenná aktivita) môže vplývať na životy aj tak malou čiastkou ako 1 cent.

Pre nás v Catalyst to dopĺňa skvelý ‘kúzelný kruh’: skvelý dizajn hier, skvelý vplyv na účastníkov a ich firmy, robenie skvelých vecí; spolu s vami.

Our Impact to UN Sustainable Development Goals

B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG