Building A Dream

Stavba bicykla a pomoc deťom v núdzi

2 - 3 hodiny
Vnútri aj vonku
Spolupráca
24 - 200

Popis

Tímy riešia problémy v zábavných a aktívnych výzvach, aby získali nástroje a časti bicyklov pre ich tím. Keď získajú dostatok zdrojov, začnú s náročnou úlohou - vytvorenie efektívneho montážneho procesu aby vyprodukovali rôzne bicykle v obmedzenom čase. Platia prísne štandardy kvality a prebiehajú formálne inšpekcie na kontrolu kvality.

Na konci tímy zoradia ich výtvory, na štartovacej čiare sa pripravia na prezentáciu ich produktov a krátku reklamu pred ostatnými tímami, ktoré reprezentujú ich zákazníkov.

Očakávané výsledky

Neobyčajný tímový event, ktorý vytvára pôsobivé učenie a trvalé spoločné spomienky. Tímy sa naučia posunúť sa od súťaženia s ostatnými ku kolaborácii - zdieľajúc výstroj, náradie, osvedčené postupy, expertízu a materiály - vyvíjajúc spoločný cieľ: vyprodukovať čo najviac bicyklov z dostupných materiálov pre deti, ktoré to ocenia.

CSR (Spoločenská zodpovednosť firiem) výsledky

Hotové bicykle sú darované vybraným detským domovom, prinášajúc radosť obdarovaným a spokojnosť darcom.

Related Testimonial

Naši zamestnanci si rýchlo uvedomili, že táto aktivita má skutočný dopad. Sami sa usilovali o dosiahnutie vynikajúceho výsledku v limitovanom čase. Na tvárach našich ľudí boli široké úsmevy, pretože vedeli, že skutočne pomáhajú.

AIA Group

Požiadajte o ponuku