Trade Winds

Tématické tímové vyjednávanie & obchodná hra.

1 - 2 hodiny
Vnútri aj vonku
Súťaživosť
24 - Neobmedzený

Popis

V Trade Winds je každý tím posádkou pirátskej lode, ktorá prichádza s množstvom tovaru na predaj. Ich cieľom je zhromaždiť poklady vybudovaním vzťahov s ostatnými obchodníkmi v prístave, využívajúc ich dôvtip na získanie dôležitých trhových informácií. Hra sa koná počas štyroch cyklov = 4 rokov. Každý rok sa začne obchodovaním tímov a končí sa návratom do prístavu na zozbieranie odmien za určitý tovar. Ako hra postupuje, tímy budujú vzťahy s ostatnými tímami a zdieľajú nadobudnuté vedomosti. Ich cieľom je zhromaždiť bohatstvo budovaním dôveryhodných vzťahov s ostatnými obchodníkmi v prístave, pričom využívajú ich dôvtipnosť na získanie informácií o trhu.

Očakávané výsledky

Zábavná, rýchla a pohlcujúca hra s pirátskou tematikou, ktorá skúma zručnosti vyjednávania, získavania informácií a networkingu. Trade Winds je neskutočne všestranná hra; okamžite si získa pozornosť účastníkov a vždy vytvorí vysoko nabitú atmosféru. Jadrom hry je vytvorenie dôvery vo vzťahoch so zákazníkmi. A hoci je toto súťaživá výzva, najúspešnejšími sa stanú tímy, ktoré spolupracujú s ostatnými, aby vytvorili win-win výsledky a zároveň sa zamerajú na ich vlastné výsledky.

Related Testimonial

Ozaj zábavná biznisová simulácia. Užili sme si obliekanie, handrkovanie a zjednávanie, bola to skvelá zábava a máme množstvo vecí, ktoré sa vyskytli počas tejto aktivity, ktoré môžeme neskôr spoločne diskutovať.

Konica Minolta

Požiadajte o ponuku